donald trump - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

donald trump

araplar hillary clinton'ın seçilmesi için kesenin ağzını açmış vaziyette.. seçim kampanyasına sağlam para akıtıyorlar..

ama trump bence hillary'i dümdüz eder.. demokratlar Bernie Sanders'ı aday göstermezse Trump kesin başkan olur..

bana göre hillary gibi satılık bir omurgasız başkan olacağına, Bernie veya Trump olsun.. Bernie olursa ABD'nin ilk ateist başkanı olacak.. diğer yanda Trump zaten manyak bir islam düşmanı.. her iki durum da müslümanların aleyhine..

hillary seçilmediği sürece, kim kazanırsa kazansın, kaybeden ortadoğudaki manyaklar olacak..

hillary obama'nın devam filmi gibi olur..

..

Son düzenleme:
Bugün sabah radyoda duydum siyahi kesim Hillary bacimizin arkasindayiz diyormus.

IQ seviyesi yerlerde sürünmeyen adamlar zaten Trump'a oy moy vermezler. Ama iste Amerika'da da yeterince akilsiz insan var bizim ülkemizdeki gibi.

Bakip görecegiz artik.

Takip ettiğim kadarıyla ön seçimlerden Sanders lehine sonuçlar çıkmıyor. Oligarşinin adayı Clinton büyük ihtimalle demokratların da adayı olacak.
Aynı şekilde Cumhuriyetçilerin adayı da Trump olacak gibi duruyor.

Clinton ve Trump; hangisi daha az zararlı olur dünyaya kestirebilmek güç. Bu momentumu yakalamışken Donald Trump'ın daha şanslı olduğunu düşünüyorum.

Gönül isterdi ki Bernie Sanders başkan olsun, ABD'de farklı politikalar izleyebilirdik o zaman belki.

bu herif kelimenin tam anlamıyla medya maymunu sanmam yedirsinler başkanlıgı

amerikada yüzyıllardır lobiler etkilidir başkan seçiminde araplardan çok paranın ticaretin sahibi yahudi lobisi kimi isteyecek o önemli

ulan bunlar çok acayip.hayatı zencileri savunmakla geçmiş sanders'a oy vermeyip hillary gibi gizli ırkçı karıya oy vermeleri hayli enteresan.tabi şöyle bir durumda var eski new york belediye başkanı bloomberg bağımsız aday olarak yarışa girecek diyorlar.kendisi hem demokrat hem de cumhuriyetçilerden oy alabilecek biri.trump ve hillary aday olursa ikisini de bağımsız olarak geçebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Amerika'da da salaklar başkan adayı olabiliyormuş. Trump bildiğin salak, ona oy verenler ondan da salak...

Üst Alt