"Dönmek istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Dönmek istiyorum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: "Dönmek istiyorum"

Total futbol total futbol diye kendimizi parçalıyoruz sonra da Lincoln dönsün diyoruz.Nasıl iştir,nasıl bir futbol anlayışıdır bu?:eek:

Bu adam dönerse yine aynı tas aynı hamam devam eder.Takım bulamadı bize sığındı uyanık.

Gelsin tabii. Tokatspor deplasmanında falan kadroya almayı düşünürüz..

İyi bir yedek olur eğer ki dönerse.. Ve de Rijkaard eğer dönsün derse yöneticilere laf düşmez.

Gelme Lincoln senin devrin kapandı artık bu takımda yıldız kompleksi çekemeyiz. İstedinmi oynayan, antrenmanlara zamanında çıkmayan, kampa gelmeyen adamı bu takımda istemiyoruz. Madem bu Lincoln çok yetenekli bulsun bir kulüpte oynasın.

Akıllanmışsa gelsin,devre arası Arda nın gitme duruma var deniyor,Arda gidecekse gelsin gerçi Arda GİTMESEDE GELSİN

Hangi yüzle diye sorarlar adama.Sen bu kadar parayı cebine indirip,takıma geç gelirsen,ottan b**tan sebep yüzünden tafra yaparsan,Şimdi hangi yüzle dönmek istiyorum dersin

iste burasi türkiye

bu bütün medya mensuplaraini ben ............ :mad: :mad:

hangi spor sitesine baksam lincoln dönmek istiyor, lincoln elano dan daha iyi, felipe kendini bulmus felan filan

kimse bitane kisi bile dün elano nun milli takimda cok iyi mac cikardini yazmamis :mad:

bu eziklerin santosu dün oynasaydi ve bizim elano degil

bütün medya bize sallardi ve en büyük efsane santos ilan edilirdi türkiyede

bundan cok eminim

suanda herkes elano yu gölgede birakmak istiyor kiskancliktan

bari siz gelmeyin böyle oyunlara arkadaslar

Barcelonada oyunu 2 yönlü oynamayan Ronaldinho ,Deco gibi adamlarla CLyi aldı , Ligde şampiyon oldu

Ne tesadüfse onlarda Total Futbol oynuyor

Saçmasapan örnekler verme lütfen.Biz Lincoln'den bahsediyoruz sen Deco diyorsun.Deco Lincoln gibi amf oynamasına rağmen EPL'de bile şans bulabiliyor..Onun klansmanı farklıdır.Ronaldinho ise Barca'da sol winger oynamıştır.Barca'daki Deco ile Galatasaray'daki Lincoln tamamen alakasızdır.Barca'daki Deco şimdiki Iniesta'nın rolünü üstlenmişti.Devamlılığı olan bir adam Deco.Topsuz oyunda da var.Nerede duracağını nerede nasıl pozisyon alacağını çok iyi bilir.Lincoln gibi top ayağına gelsin de bişiler yapsın diye beklemezsin.Ayrıca Deco'yu çekebilecek yetenekte adamlar vardı Barca'da.Sende hem Lincoln'ü çekecek hem de aynı zamanda hücuma katkı verecek oyuncu var mı?Yok.Bizim şu an uygulamak istediğimiz mc-dmf-mc ortasaha dizilişidir.Bu da demek oluyor ki ne Lincoln'e ne de onun tarzı bir adama gerek yok.

Bir olayın üstüne çok düşmeyin.Bütünü brezilyalı yıldızların,kariyerlerini hiçe sayarak ne durumlara düştüğünü hepimiz biliyoruz.Brezilyadan karakterli futbolcu bulmak zordur.Ya lincoln gibi umursamaz olurlar,ya canı isteyince oynarlar,adriano gibi,wagner love gibi uyuşturucu kokaine gece barlara takılmaya başlarlar,kendilerini İnter gibi kulüpten,sao paolo gibi kulüpler de bulurlar.Takım içinde huzursuzluk yaratmayan brezilyalı futbolcu çok azdır.Ronaldinho bile nerden nereye geldi.Elano Elano diyoruz,karakterli diyoruz,ama arkadaşları sahada yırtınırken o mışıl mışıl uyuyordu.Bundan iyi saygısızlık olmaz futbolda.Elano sisteme uyar,Lincoln uymaz dedik,sistem belli,hani nerde Elano ozaman...

Bir olayın üstüne çok düşmeyin.Bütünü brezilyalı yıldızların,kariyerlerini hiçe sayarak ne durumlara düştüğünü hepimiz biliyoruz.Brezilyadan karakterli futbolcu bulmak zordur.Ya lincoln gibi umursamaz olurlar,ya canı isteyince oynarlar,adriano gibi,wagner love gibi uyuşturucu kokaine gece barlara takılmaya başlarlar,kendilerini İnter gibi kulüpten,sao paolo gibi kulüpler de bulurlar.Takım içinde huzursuzluk yaratmayan brezilyalı futbolcu çok azdır.Ronaldinho bile nerden nereye geldi.Elano Elano diyoruz,karakterli diyoruz,ama arkadaşları sahada yırtınırken o mışıl mışıl uyuyordu.Bundan iyi saygısızlık olmaz futbolda.Elano sisteme uyar,Lincoln uymaz dedik,sistem belli,hani nerde Elano ozaman...

Hocam anlamıyorum neden bazı şeyleri kabullenmek zor geliyor size?Kaç defa yazıldı burada sezon başı kampı diye.Kampa katılamayanların fiziksel açıdan ne kadar zayıf oldklarını da biliyoruz,gördük.Geçen seneki Emre,bu seneki Nihat.Yapmayın etmeyin yahu.Lincoln'e gelirsek karakteri hakkında hiçbir zaman konuşmadım.Formamın arkasında adı yazar hiç çekinmem giyerim.Yetenekli futbolcu tamam da dünyada kaç üst düzey takım bu tarz futbolcularla oynuyor sen söyle.Bu arada hala o uyuma mevzuunda takılmışsın.Pes yani.Hani bir insanın hatasını bulur ömrü boyunca onun kafasına kakarsın ya seninki de öyle birşey yani ki o resimde uyuduğu filan da belli değil.Belki adam kafasını gömmüş yanında Keita'nın yaptığı espriye gülüyor.Bunu tek resim karesiyle anlamak mümkün değil.

Hocam anlamıyorum neden bazı şeyleri kabullenmek zor geliyor size?Kaç defa yazıldı burada sezon başı kampı diye.Kampa katılamayanların fiziksel açıdan ne kadar zayıf oldklarını da biliyoruz,gördük.Geçen seneki Emre,bu seneki Nihat.Yapmayın etmeyin yahu.Lincoln'e gelirsek karakteri hakkında hiçbir zaman konuşmadım.Formamın arkasında adı yazar hiç çekinmem giyerim.Yetenekli futbolcu tamam da dünyada kaç üst düzey takım bu tarz futbolcularla oynuyor sen söyle.Bu arada hala o uyuma mevzuunda takılmışsın.Pes yani.Hani bir insanın hatasını bulur ömrü boyunca onun kafasına kakarsın ya seninki de öyle birşey yani ki o resimde uyuduğu filan da belli değil.Belki adam kafasını gömmüş yanında Keita'nın yaptığı espriye gülüyor.Bunu tek resim karesiyle anlamak mümkün değil.

evet insan herşeyi istediği gibi görür;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt