"Dönmek istiyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Dönmek istiyorum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: "Dönmek istiyorum"

Galatasaray için yapılanları bırak, sadece bu forum için fenerasyon gibi dediğin yöneticilerin gençliklerini yediklerini bilmiyorsun.

Ulan diye bir cümleye başlayıp bir harften dolayı banlandığını söylüyorsun. Bunu kendin için söylüyorsan banlanmanın ne demek olduğunu öğrenmeni rica ediyorum.

Başkası için söylüyorsan kimse tek harfle ceza almaz , mutlaka hakettiğini ekliyorum

ahahahhahaa:D deminde arkadaşın biri aynısını yaptı.hemen değiştirdi.

Galatasaray için yapılanları bırak, sadece bu forum için fenerasyon gibi dediğin yöneticilerin gençliklerini yediklerini bilmiyorsun.

Ulan diye bir cümleye başlayıp bir harften dolayı banlandığını söylüyorsun. Bunu kendin için söylüyorsan banlanmanın ne demek olduğunu öğrenmeni rica ediyorum.

Başkası için söylüyorsan kimse tek harfle ceza almaz , mutlaka hakettiğini ekliyorum

Sizleri lafı sizler için övgü niteliği taşıyordu hak etmeyenler var ondan değiştirdim. Şimdi ben sana forum anormalliklerini yazarsam uzar da gider kaldı ki boş boş laf atışmaları yapıyorsun susacaksın, bakacasın işine.

Sizleri lafı sizler için övgü niteliği taşıyordu hak etmeyenler var ondan değiştirdim. Şimdi ben sana forum anormalliklerini yazarsam uzar da gider kaldı ki boş boş laf atışmaları yapıyorsun susacaksın, bakacasın işine.

Ya sana emir kipinin kullanım alanlarını tam öğretmemişler ya da sen kavrayamamışsın.

Bu forumda gecelerini gündüzlerini foruma veren yöneticiler dahil kimseye Fenerli iması yapamazsın.

Şimdi ; sen susacaksın , işine bakacaksın ;)

birak ya lincoln brezilya da kizlarla takilmak kumda oynamak varken ne isin var burda oyna kumda topunu bizimde huzurumuzu bozma

lincoln gibi karektersiz yüzünden forumda birbirinizi kırmaya değmez lincoln gitsin kumda oynasın artık

Geri dön Cassio ağa... :eek:

lincoln.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt