Donnarumma ve Eşini Bağlayarak Soygun Gerçekleştirdiler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Donnarumma ve Eşini Bağlayarak Soygun Gerçekleştirdiler

Fransa Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain forması giyen Gianluigi Donnarumma dün gece evinde soyuldu.

L'équıpe'in haberine göre saldırganlar futbolcu ve eşini bağlayarak soygunu gerçekleştirdiler.

Çift, gece saat 03.20 sularında bir otele sığınmayı başardı ve daha sonra şok içinde hastaneye kaldırıldılar.

Faillerin, yaklaşık 500.000€ değerinde bir soygun gerçekleştirdiği düşünülüyor.

211689928269.jpg

Fransa Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain forması giyen Gianluigi Donnarumma dün gece evinde soyuldu.

L'équıpe'in haberine göre saldırganlar futbolcu ve eşini bağlayarak soygunu gerçekleştirdiler.

Çift, gece saat 03.20 sularında bir otele sığınmayı başardı ve daha sonra şok içinde hastaneye kaldırıldılar.

Faillerin, yaklaşık 500.000€ değerinde bir soygun gerçekleştirdiği düşünülüyor.

211689928269.jpg
O karı sana olmuş mu? O nasıl takım elbise rahmetli dedelerimizin giydiği gibi.

Sanki paristen sıyrılma hamleleri gibi geldi ama bilemedim.
Hemen icardi transferinde bunu kullanmamız lazım. Ne kadar az bons o kadar iyi.

Here's a list of all psg player's who's been robbed at one point :
Presnel Kimpembe, Marquinhos, Thiago Silva et Angel Di Maria, Dani Alves, Eric Maxim Choupo-Moting, Sergio Rico , Mauro Icardi.

adamların elinde silah bıçak bişey vardır napsın cüneyt arkın gibi dalsın mı adamlara ne enterasan yorumlar var yav

Buralar hep erkegin hasuyla dolidir agam
Daha çok dalgasına dedim tabii detay da bilmiyoruz ki. Elinde silah varsa zaten tamam bir şey yapamazsın. Ama banka soygunu gibi bir olay da değil, elinde silah yoksa evine giren adama da hani gel beni bağla diye kendini bırakmazsın.

Daha çok dalgasına dedim tabii detay da bilmiyoruz ki. Elinde silah varsa zaten tamam bir şey yapamazsın. Ama banka soygunu gibi bir olay da değil, elinde silah yoksa evine giren adama da hani gel beni bağla diye kendini bırakmazsın.
Goy goy dönüyor anlaşılabilir ✔️
Eşin varken riske atamazssın bence ,adamın üstünde illakş bir bıçak vardır
+4 kişi birde ,orantısız bir durum 2 aylık maaşı ,riske edilmez
Sigortası da vardır neticede

Biz fakirler için durum başka olabilir 😂

Goy goy dönüyor anlaşılabilir ✔️
Eşin varken riske atamazssın bence ,adamın üstünde illakş bir bıçak vardır
+4 kişi birde ,orantısız bir durum 2 aylık maaşı ,riske edilmez
Sigortası da vardır neticede

Biz fakirler için durum başka olabilir 😂
4 kişiler miymiş? 4 kişiyse e tabii terminatör olmadığın için yine bir şey yapamazsın :p

Ya böyle durumlarda genellikle kahraman olmayın, bırakın geçsinler, gitsinler denir de şimdi herifler niyeti bozduysa (Allah korusun) seni bağladıktan sonra eşine de bir şey yapabilirler, hatta kaçırabilirler. Yani gücün yetmese bile yettiği kadar direnmek zorunda kalabilirsin.

Bir de böyle durumlarda mekan değiştirme işini de asla kabul etmeyin diyorlar. O işin sonu genellikle kötü biter derler. Ekstradan onu da söylemiş olalım.

Üst Alt