Donnarumma ve Eşini Bağlayarak Soygun Gerçekleştirdiler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Donnarumma ve Eşini Bağlayarak Soygun Gerçekleştirdiler

Kendisi 18 yaşında Milan'ı soydu.
5 milyon net maaş istedi, kontratı bitince de topukladı.
Hatta bir maçta taraftar bunun yüzüne para attı.

Paragöz ve karaktersiz topçular uzak dursun bizden.

Üzerinde çakma Alex formalı 1.30 boyu 42 kg elinde 5 cmlik çakı olan birine direk cüzdanı boşaltirim. Manyak mıyım para her zaman kazanılır.

Öncelikle geçmiş olsun ama göz önünde olan 1'isin.Ya güvenliği olan sitelerde kalırsın ya da kendi evinin güvenliğini arttırırsın.Bu olayın benzeri geçen sene yanlış hatırlamıyosam Di Maria'da da olmuştu.Göz önünde olan ünlülerin güvenliğe dikkat etmesi gerekli..

Üzerinde çakma Alex formalı 1.30 boyu 42 kg elinde 5 cmlik çakı olan birine direk cüzdanı boşaltirim. Manyak mıyım para her zaman kazanılır.
Doğrusu o ama insan yine de refleks gösterebiliyor. Yıllar önceTarlabaşında cebimden telefonumu çalmaya çalışan veledi bileğinden yakaladım, telefonu kurtardım ama son anda farkettiğim bir yarmadan yediğim yumrukla kör olma tehlikesi atlattım ki cadde üstünde kalabalık arasinda değil de ıssız bir arka sokakta denk gelseydi sağ bırakmazlardı. Karşımızdaki kişi, hap veya tozu çekmiş, insanlıktan çıkmış bir yaratık, Dünyada hiçbir seyden korkmaz. En çok da öylelerinden korkmak gerekiyor...

paris iğrenç bir yer hırsızından kayıtsız zencilerden geçilmiyor ama öyle bir pazarlıyorlar ki para verseler yaşamam pariste geçmiş olsun dondurma

Yorumları okuyuncu aklıma Twitter'da adres isteyen denyolar geldi. Adres isteyecek kadar delikanlıysan Twitter'da ne tartışıyon be adam.

Geçmiş olsun diyelim. Ucuz atlatmışlar. Psikolojik olarak umarım çök etkilenmezler.

Bizim ülkede hiç böyle bi şey olduğunu hatırlamıyorum ama fransada ispanyada her sene 1-2 tane bu tip haberler çıkıyo nedense.

Üst Alt