doruk ata tanrıverdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

doruk ata tanrıverdi

Yok yav net köleleriyiz.
Degilizz iste.

Genelde hastalarimin sirlarini paylasmam ama seni severim ve senden laf cikmayacagini da iyi bilirim.

Yavuz diye bir genc geldi. Dorukcum nolur yardim et ,cok müskül durumdayim dedi. Daha 36 sinda falan genc yani dedim anlatt.

Doruk dedi aylar oldu karimin eli degmiyor. Haaaa dedim sen isin erbabi degil misin dedim. Sert bir tepki ile tabi.

Hastalarima sert tepki veririm ki icindeki erkeksi hormon kimildansin. Dedi ki hocam cocuktan once hafta da ikiydi simdi ise aylar oldu.

Dedim spor yapiyor musun
Kendine bakiyor musun
Aciz kardesim huzunlu bir sekilde hayir dedi. acidim para dahi almadan ona yol gosterdim.

Gecen gun beni aramis cok tesekkur etti. Yetisemiyorum hocam sagolun dedi.

Degilizz iste.

Genelde hastalarimin sirlarini paylasmam ama seni severim ve senden laf cikmayacagini da iyi bilirim.

Yavuz diye bir genc geldi. Dorukcum nolur yardim et ,cok müskül durumdayim dedi. Daha 36 sinda falan genc yani dedim anlatt.

Doruk dedi aylar oldu karimin eli degmiyor. Haaaa dedim sen isin erbabi degil misin dedim. Sert bir tepki ile tabi.

Hastalarima sert tepki veririm ki icindeki erkeksi hormon kimildansin. Dedi ki hocam cocuktan once hafta da ikiydi simdi ise aylar oldu.

Dedim spor yapiyor musun
Kendine bakiyor musun
Aciz kardesim huzunlu bir sekilde hayir dedi. acidim para dahi almadan ona yol gosterdim.

Gecen gun beni aramis cok tesekkur etti. Yetisemiyorum hocam sagolun dedi.
En yakin bos randevun ne zaman?

En yakin bos randevun ne zaman?
Bak eger ciddiysen ben her zaman musaitim.

Aman diyim benim tecrubelerimden suphen olmasin. Elbette bu isin okulunu okumadik ama hastalarimi anlamak adina tam 8 ay seks orucu tuttum.

Bildigin kendi istegimle ayna karşısina gecip kendimi red ettim. Sana seks yok cunku bu iliskinin alfasi benim dedim. Peki karicim diyip icime sindim :(

Tanri biliyor ya cok zor gunlerdi. Bunun hastalik oldugunu kabullenmek isin ilk asamasidir. Tedaviyi red edip, karisina cinsel saldiri da bulunup suan cezaevinde yatan cok kisi var.

Üst Alt