# Douglas Costa - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Douglas Costa

Bonservissiz bile gelebillir. Cünkü Olcan TS'dan 500.000 falan alacagi var,eger yakinda TS bu parayi vermese,Olcan ayrilabillir. Sözlesmesine zaten 2015'te bitiyor. Yani Bonservis ile alsak bide en az 2-3 Milyon € olur. Cünkü 1 Sene Sonra bedava gelebillir.

Olcan iyi bir alternatif olur ama ben Gökhan Töreyi israrla bizde görmek istiyorum,her türlü is yapar.

Töreyi istemiyorum. Karakter yapısı çok bozuk. Yeteneğine ama laf söyleyemem.

Genc tabiki belki gelirse adam olur ama zor çocuk. Bilemiyorum artık.

Olcan, fes edecek sonra biz atlacağız üstüne. Trabzon ile ilişkilerimiz biraz düzelmişken tam bozalım yine diyorsun yani:DD

Lucescu Sneijder'i her türlü oynatır hem de 10 numara pozisyonunda oynatır.

Douglas Costa ile Alex haberleri de boşuna çıkmıyor herhalde.

Douglas çok yetenekli ve saha içinde çalışkan profilli bir isim.Tam aradığımız tip oyuncu.

Keşke Mevlüt'ü de kaptırmasaydık.

Lucescu Sneijder'i her türlü oynatır hem de 10 numara pozisyonunda oynatır.

Douglas Costa ile Alex haberleri de boşuna çıkmıyor herhalde.

Douglas çok yetenekli ve saha içinde çalışkan profilli bir isim.Tam aradığımız tip oyuncu.

Keşke Mevlüt'ü de kaptırmasaydık.

Mevlüt konusunda ben aldıklarına tam olarak inanmıyorum ama neyse ; yani hala devreye girebiliriz ayrıca yerli forvet mi yok reisim ya :D

Deniz Yılmaz var mis gibi oynuyor bu sezon , ayrıca sakatlık sorunu olmasa Muhammet Demir var.

Muhammet'in sakatlık sorunu olmasa Mevlüt'ü falan oynar top diye. Muhammet'i iyi bir sağlık kontrolüne tabi tutup alabiliriz bence durumuna göre.

DK'dan sonra Muslera ve Sneijder'ın gideceğini tahmin ediyorum

bu tahmine göre;

Alex: Bedelsiz

Sagna: Bedelsiz

Costa: 10 Milyon Euro

G.İnler: 7 Milyon Euro

Olcan: 3-4 Milyon Euro

Onur: 8 Milyon Euro

990978_Galatasaray_SK.jpg

images

Mevki : Sağ Kanat /Sağ Forvet

Uyruk: Brezilya

D.Tarihi: 14/09/1990

En son Donetsk'den dönmemek üzere kaçtığı yönünde haberler çıkmıştı.

Campbell gibi isimler ile kumar oynamak yerine eğer çok uçuk bir maliyeti olmayacaksa bu arkadaşa ne dersiniz?

Bence cuk oturur, ve şov yapar ligimizde.

İhtimal verilmediğinden , forumun çok beğenmesine rağmen zamanında çok konuşulmasından boş kalmış konudur.

İyi topcu kuskusuz

konu mevcut birlestiriyorum

Üst Alt