Download Hızınız Ne Kadar? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Download Hızınız Ne Kadar?

Cevap: Download Hızınız Ne Kadar

768170429.png

155ay.jpg

Ulan kafayı yiyecem.Ben ne kullanıyorum ya biri bana açıklasın.35 kb yi aştığımı görmedim.Arada bir 89 kb olduğu var sonrası hep 35'lerde.Bir de benimki Smile Adsl..Bunda 8 mb olayı varmı acaba.:(:(:(:(

pardon uzayda mı yaşıyorsun renkdaş ?

İTÜ'de Yeni İnternet Hızı: 300 Mb/s

Onur Güzel / 26 Şubat 2010 13:25

Bundan birkaç yıl öncesine kadar 100 Mbps olan İTÜ internet hızı geçtiğimiz yıl 200 Mb/s'e çıkarılmıştı. 24 Şubat Çarşamba günü yapılan açıklamaya göre İTÜ'nün internet hızı Pazartesi gününden itibaren saniyede 300 Mbit olarak arttırıldı.

Bu arttırım işlemiyle birlikte internet hızı 400 Mb/s olan ODTÜ'den sonra Türkiye'de en yüksek internet bağlantı hızına sahip 2. üniversite konumuna gelen İTÜ 400 Mb/s'lik bağlantı için çalışmalarını sürdürüyor.

Bundan birkaç yıl öncesine kadar 100 Mbps olan İTÜ internet hızı geçtiğimiz yıl 200 Mb/s'e çıkarılmıştı. 24 Şubat Çarşamba günü yapılan açıklamaya göre İTÜ'nün internet hızı Pazartesi gününden itibaren saniyede 300 Mbit olarak arttırıldı.

Bu arttırım işlemiyle birlikte internet hızı 400 Mb/s olan ODTÜ'den sonra Türkiye'de en yüksek internet bağlantı hızına sahip 2. üniversite konumuna gelen İTÜ 400 Mb/s'lik bağlantı için çalışmalarını sürdürüyor.

Eminmisin? KTÜ'de 900 Mb/s ile film indirdiğimi hatırlıyorum da :)

odtüde çalışma yapıyor arkadaşım bildiğim kadarıylada bu iş inata binmiş durumda ve odtü eylül 2010'da büyük süprizle beklenilen 550Mb/s değil daha büyük bir rakama çıkması diye duydum

Üst Alt