Download Hızınız Ne Kadar? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Download Hızınız Ne Kadar?

Cevap: Download Hızınız Ne Kadar

Üniversitenin internetini sömürmek kadar güzeli yok. Bizim arkadaşlar kısa sürede canavar gibi filmleri indiriyorlar. :asd:

TTnet 8mbit sınırsız internet kullanıyorum,dowloand hızım bazen 20.kb a kadar düşüyor :eek: 40 dk lık filmi 2 saate anca izliyorum

Bunun sebebi nedir.

205-210 :( fakat torrent kulanırken şu gözüme çarptı, mesela bir film indiriyoruz atıyorum REC filmini indiriyoruz herneyse, Torrent'in üzerine gelip sağ tıkladığımızda bandwidth seçenği var ordan download speed'i sınırladığımız zaman mesela ben 100 sınırlıyıp tekrar unlimited yaptığımda hız birden 400lere kadar fırlıyor buda portların desteklediğini ama smile ve türk telekomun çakalık yaptığını gösteriyor herneyse alakasız sadece bilgilendireyim dedim..

2048 sınırsız...

Rapidshare + Flashget ikilisiyle 800-850 KB hızlarla download yapıyorum Allah'a şükür.

Net paketim ise TTNet 8 GB Hız / 15 GB Kota aşında 512 KB Hız. Fakat kaç aydır kullanıyorum 3-4 kere sadece ayın son 5 günü felan 512 KB'ye düşmüştü ki o zamanlarda da her gün 8 GB oyun indiriyordum neredeyse 15 GB olayı felan tam doğru değil yani şuanda da hala 8 GB hızdayım.

Yani bir nevii 8 GB sınırsız gibi birşey :).

Cem niye söylüyorsun sonra herkes geçecek çakıcaklar durumu :mad:

Aynen bendede öyle bende ay sonu bile düşmüyor. :D

Ben 8 mbit kullanıyorum yaklaşık 3 aydır hızım 2 mbit olarak görünüyor müşteri hizmetlerini aradım hızınız şuan öyle ama sonra değişebilir diyor. Şeytan diyor ara ana avrat kay

Ttnet'e güvenmem.

2 sene önce 1mbit ken hızım 256 kbps ile indiriyordu.

Salaklar hızımı öyle ayarlamışlar.

Süperonline Fiber internete geçeceğim.

Cevap: Download Hızınız Ne Kadar?

İlginç bir şekilde 1mb sınırsız olan uydunet aboneliğimde az önce bir HD film indireyim dedim ve hız 2 mb/ sn nin üstündeydi..Normalde 110kb/sn şeklindeydi..20 mb'a felan denk geliyor sanırım hız..Deneme mi yapıyorlar nedir anlamadım ama ben bu işi çok sevdim..:)

Üst Alt