GSC Haber - Dries Mertens: "Sanırım 1 yıl daha devam edeceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dries Mertens: "Sanırım 1 yıl daha devam edeceğim"

1711566595598.png

Dries Mertens, Antalya kampındaki akşam antrenmanı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir yıl daha futbol kariyerine devam etme kararı aldığını ifade eden Belçikalı yıldız şu ifadeleri kullandı:

“Sanırım bir sene daha devam edeceğim. Sürekli oynuyorum. Ağrım ve sakatlığım yok. Futbol oynamayı seviyorum. Burada veya başka yerde bir sene daha devam edeceğim.”

“Oynama sürelerinin kararını hocamız veriyor. Şampiyonlar Ligi’nde iyi sonuçlar elde ettik. Oturmuş ve birbiriyle oynayan bir takım vardı. Kendi açımdan bakarsak iyi bir performans gösterdiğimi ve devam edebileceğimi düşünüyorum.”

Ligdeki rekabet hakkında Mertens, “Onların iyi durumda olmasından mutluyum. Sene başında şok transfer yaptılar. İyi oyuncular getirdiler. İyi maçlar çıkardıklarını düşünüyorum. Bizim gibi rakiplere korku verip çok gol atıyorlar. İyi bir savunma yapıları var. Biz de aynı şekilde çok iyi savunma yapıyoruz. Maçları bırakmıyoruz, sonuna kadar devam ediyoruz.” diye konuştu.

maxres2.jpg

Profesyonel hayat sanırımlarla yürümüyor Dries bey,kalıyorsan kal kalmıyorsan uza biz de ona göre plan program yapıp önümüze bakalım

İnşallah kalır be çok sevinirim. Adamın acayip bir bütünleştirici ve moral depolayıcı havası var. Böyle adamlar çok çok değerli. Her şey istatistik yapmak koşmak değil.

Doğru zamanda ayrılmayı da bilmek lazım.Muslera önceden yaptığı gibi bu sefer de nasıl kafaladı bizim yönetimi bilen biliyor.
35 yukarısı ile devam kim olursa olsun sorunlu.

Üst Alt