Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 ! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !

Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !

her sene kim gelirse gelsin bir forma alıyordum . bu seferki de Drogba için olsun

Aileme ve çalışanlarıma dağıtmak üzere #50 adet# (#yanlız elli adet elli# ) üretilen home/away/3rd/4th karışık olarak alıcam Drogba gelirse.

Forlan gelirsede 15-20 tane alırım.

Her zamanki gibi (geçen sezon hariç:D) parçalı + 3. forma :)

Bende 1 forma alırım.Arkadaşlar sadece forma ile olmaz kombine de almak lazım ben istanbul'da oturmadığım ve maçlarada gidemediğim için alamıyorum.

Aileme ve çalışanlarıma dağıtmak üzere #50 adet# (#yanlız elli adet elli# ) üretilen home/away/3rd/4th karışık olarak alıcam Drogba gelirse.

Forlan gelirsede 15-20 tane alırım.

Sen en iyisi çalışanlarına iş kıyafeti olarak al ve mecburi olarak giysinler.

ilk başta 6 demiştim, sonra her transfere 1er tane diye karar değişştirdim, ve şimdiden para ayırmaya başladım.

1 tane garanti alırım ama 2. alacağıma eşofman alıyorum :eek: Drogba yazılı eşofman filan çıkartacaklar ise 4-5 tane alırım :p daha kullanışlı oluyor.

Realist olursak durum bu ...

drogba için forma alacagınıza zor durumdaki klübünüz için alın.bu topaga herçekten çok üzüldüm.

Aynı anda alamam. Ancak 2 tane kendime kesin. 1 veya 2 kız arkadaşım alır. Aynı şekilde ev arkadaşım 1 veya 2. Kuzenlerim 1'er tane alır. 6-7 tane yazın benim tayfadan. :D

Üst Alt