Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !


Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !Gecen sene Mercan,Arslan ve Ali Samiyen özel forması almıştım ysni 3 tane.Drogba gelirse yine aynı olur 3 tane alırım.Transferle felan alakalı olmamalı forma satışı her taraftar en az 1 tane almalı diye düşünüyorum.
 
Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !formanın tipine bakarm 2 forma 2 atkı alırım ...formalar rezil olursa ki sanmıyorum yine drogba hatrına 2 tane alırım

2!
 
Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !4 formayi da aliyoruz + Nike'nin çikaracagi bütün tisörtlerden birer adet, atki, aksesuar ne varsa aliyoruz..Resim de koyariz, videoyu çekip yayin da yapariz :)
 
Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !Bence herkesin ismi yazilsin.. Drogba gelirse "su kadar forma alirim" diyenler formanin resimlerini çekip buraya eklesin... Eklemeyene de bir süre MYC verilebilr :)
 
Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !Mesela dedik beyler uzatmayın...

4900 lira formaya veremem...

Zira Sabancı torunu değilim...

bildiğin ortadirek çocuğuyum la...:D
 
Cevap: Drogba Gelirse Kim Kaç Forma Alcak Sayıyoruz! Hedef 5.000 !Valla amcam fanatik fbli drogbanin gelecegine inanmiyor, gelirse formasi benden dedi, bedavadan bi forma daha kazandik :D
 
Üst Alt