Drogba mı Falcao mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba mı Falcao mu?

Hangi oyuncu daha cok Heyecan verici?

• Didier Drogba

Kullanılan: 75 52.4%
  • Radamal Falcao

Kullanılan: 68 47.6%

• Kullanılan toplam oy
    143
Kariyer olarak Drogba.
Transfer olarak geldikleri durumlarda Falcao.
Saha icinde ikiside cok farkli oyuncular, kiyaslamasi zordur. Ama ben sahsen Drogbanin daha komple futbolcu, Falcaonun daha iyi forvet oldugunu düsüniyorum.

Drogba real madrid maçı ve şampiyonluk kazandırdı daha falcao oynacak önce 1 yil geçmesi gerek değerlendirme yapmak için ama şuan için drogba. Falcao çok büyük sevinç fakat daha ne yapacak bilmiyoruz.

Drogba daha büyük bir isim ama 35 yaşında geldi.

Falcao yu ise 33 yaşında aldık.

Bu 2 yaş çok önemli göstereceği performans için.

Falcao kim ya Drogba’nın yanında. Drogba bir efsane, şampiyon, savaş bitiren bir adam. Falcao çok iyi bir golcü o kadar, kıyas kabul etmez.

Heyecan olarak saçma süreç sebebiyle Falcao heyecan yarattı tabiki. Abdürrahim’in Allahım bana bugünleri gösterdi vs demesi de rezalet, hangi kulüpte olduğunun farkında değil.

Drogbanin kariyer daha buyuk.

Falcao o berbat sakatlik sebebi ile sadece 2 yil dunyanin en iyi 9 numarasi oldu.

Ama o sakatlik olmasa bugun hala ya Barca nın , ya Real Madrid in ya da City nin 9 numarasıydi biz de anca TV den seyrediyorduk !

drogba genel olarak daha büyük oyuncu ama ronaldo-messi hariç söylersek atleticoda izlediğim falcao belirli bi zaman dilimi için dünyanın en iyisiydi imhoid , drogbanın kariyerindeki her halinden iyiydi. heyecan olarak ise eşit diorum .

Üst Alt