Drogba mı Falcao mu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba mı Falcao mu?

Hangi oyuncu daha cok Heyecan verici?

• Didier Drogba

Kullanılan: 75 52.4%
  • Radamal Falcao

Kullanılan: 68 47.6%

• Kullanılan toplam oy
    143
Transfer sürecinde yaşananlardan dolayı Falcao'nun gelişi daha çok etki yarattı ama Drogba çok ayrıydı Drogba kadar oynasa Falcao son derece tatmin olurum şahsen..

Bu Drogba neymişte haberimiz yokmuş ?

Chelsea efsanesi ama bizim için sadece 6 aylık güzel bir rüyaydı

Diğer senesinde CL maçları hariç bizi baltalayan oyuncular içerisindeydi

Ek not : Chelsea maçlarında yaptığı terbiyesizliği unutmuyorum bilerek oynamadı.Ödülü ise gelecek sene Chelsea'ye gitmek oldu.Şimdi romantikler yok öyle bir şey diye dursunlar

Drogba çok iyi ama falcao bana hep daha iyi gelmiştir bu Drogba kötü demek değil tabi ki ben falcao yu izlemeyi daha çok seviyordum ve su an baktığımda da ikisinin de bize gelişine falcao ben de ayrı bir heyecan oluşturdu.

Drogba'nın yeri ayrı yalan yok. Adam bir ikon dünyada ve bizim kulüpte top koşturdu bu ikon.

Ancak duygusal bakıyorum, kimseyi beklemedik Falcao beklediğimiz kadar. Bambaşka hissettirdi gelince. Sneijder mi Falcao mu desen çok düşünürdüm mesela. Şu ana kadar Sneijder gibi özel olarak sempati duyduğum bir oyuncu yoktu, ta ki Falcao gelene kadar.

Drogba ilk 6 ay hariç, bize oyun olarak bir şey katmadı. Çok net hatırlıyorum, Sneijder ve Selçuk varken her frikiğin başına geçiyordu, benden çok fazla küfür yemiştir Drogba.

Gelişi hem güzel oldu, hem tuhaf. Çok beklediğimiz Sneijder transferini biraz gölgeledi.. o işin PR’ını yapamadıydık.

Drogba ilk 6 ay hariç, bize oyun olarak bir şey katmadı. Çok net hatırlıyorum, Sneijder ve Selçuk varken her frikiğin başına geçiyordu, benden çok fazla küfür yemiştir Drogba.

Gelişi hem güzel oldu, hem tuhaf. Çok beklediğimiz Sneijder transferini biraz gölgeledi.. o işin PR’ını yapamadıydık.
İlk sene diyelim, sonraki yarı dönem saldı kendini.

Diğer sezonun ilk yarısında gayet iyidi.

Taraftar ile etkilesim bakimindan Falcao suan kesinlikle önde. Kalite bakimindan daha Drogba daha first class. Maclari beklemeliyiz Falcaonun performansi icin

Drogba'nın yeri bende özel o yüzden seçtim biraz kişisel bir durum fakat falcaonun daha başarılı olacağını düşünüyorum.

13-14 sezonunun ilk yarisinda takimi sirtlamisti. Real Juveli gruptan cikmamizda en büyük rolü oynadi. Fenere sokup süper kupayi aldi. Besiktasa 80 bin kisi önünde 2 tane sallayip tribünü sahaya indirmisti. 12-13 sezonunun ikinci yarisindan zaten bahsetmiyorum.
Son 6 ayda saldi biraz ona katiliyorum.

maliyet olarak falcao,prime dönem olarak falcao,genel kariyer olarak drogba,bize geliş şekli olarak falcao(fransa ligi vs çin).oyuna katkı olarak drogba.
şl için drogba,lig için falcao.

Son düzenleme:
Drogba çok büyük bir isim ama tam bir hayal kırıklığı oldu benim açımdan, sevmiyorum pek. Çok şey yazarım ama Real maçında maçı 3-2'ye getiren golü attıktan sonra abartılı biçimde tamamen kendini öne çıkarmak için sevinmesine aşırı gıcık olmuştum, düşünün karşınızda real gibi bir dev var, 15-20 dakika gibi bir süre var önünüzde ve taraftarla tamamen bütünleşmiş rüzgarı arkasına almış bir takım var, mucizeye ramak kalmış beyefendi saçma salak hareketlerle kameraya poz veriyor az olan zamanı yiyor.

O şık vuruşu yaptı, golünü attı ve maçı kafasında bitirdi. Bak yine gerildim yazarken. Kendini kulübün önüne koyan adamları sevmyiyorum isterse galaktik yıldız olsun benane. Bak mesela aynı maçta Şino golünü attı aynı hızla yarı sahamıza çekildi, zaman harcamadı futbolcu dediğin böyle olmalı.

Formayla performans vermeden falcao diyemezdim. Performans versin 6 ay ya da 1 yıl -kaç yıl olacaksa- ondan sonra falcao denir. Drogba'nın fenerli arkadaşımla maç izlerken Akhisara attığı gol sonrası sövüp odadan çıkmasını unutamam mesala, reale attığı gol vs. Falcao ile iyi başladık iyi devam ederse neden önüne geçmesin?

Drogba gerçekten futbol tanrısı gibi bir adamdı, duruşuyla, oyunuyla, tavrıyla, liderliğiyle. O yüzden heyecan anlamında Drogba derim. Geldikten sonraki yarım sezonda da çok iş yaptı hepimizi mest etti ama sonraki sezon herkes gibi o da döküldü, takımı alıp sürükleyemedi. Biz O'ndan o karizmayla neredeyse bir Hagi etkisi bekliyorduk haklı olarak ama olmadı. Biraz sönük kaldı. 35'te gelmesinin de etkisi vardı tabii.

Falcao daha alt seviye bir adam ama katkı olarak ben çok daha fazlasını alabileceğimizi düşünüyorum. İstekli olması çok önemli.

En iyi seviyelerini kıyaslarsak Drogba ama bizde yapacaklarını düşündüğümde sakatlık bela olmazsa Falcao Drogba'yı sollar.

Üst Alt