Drogba mı ? Ronaldinho mu ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba mı ? Ronaldinho mu ?

Cevap: Drogba mı ? Ronaldinho mu ?

Tabiki Ronaldinho. Hem çok daha yetenekli bir oyuncu, hem de drogbaya nazaran daha uzun zaman bize fayda sağlayabilecek olmasından dolayı. 2. Hagi vakası bekliyorum.

İlk sayfada paylaşılan video da Ronaldinho'da ciddi bir göbek belli oluyor yalnız , 1.27'de filan yaklaşık. Yine de o maçta mükemmel şeyler yapmış.

Hagi'den sonra frikik gollerine hasret kaldık. Yada o bitirici paslara. Ronaldinho bu sorunu çözer. Drogba'nın arkasına Ayhan'ı sarpi yada barışı koyarsanız kilitlenir kalır fakat Ronaldinhonun böyle bir derdi olmaz. Tabiki bunlar birer varsayım.

1:27 de göbeğe dikkat :D kötülemek amaçlı söylemiyorum kilo almıştır kendisi bu bi gerçek...

ayrıca yaptığı hareketler şahaneydi gerçekten bu maç nezaman oynandı ve karşısındakiler ünlüler karması falanmı :D

Eritir göbeği dert etmeyin :) Yardım amacıyla düzenlenmiş bi maç bu.Hepsi bi kenara Ronaldinho nun benim açımdan efsane olmasının bi nedeni de attığı iki gol var ki o golleri Ronaldinho dan başkasıda atamaz zaten

[video=youtube;_A_IIITVM64]https://www.youtube.com/watch?v=_A_IIITVM64[/video]

[video=youtube;ijR1WX2bLIo]https://www.youtube.com/watch?v=ijR1WX2bLIo[/video]

Ronaldinho ve Fatih Terim. :) Fatih Terim R10'a Skibbe'nin Lincoln'e yaptığını yapamaz bence. Drogba o yüzden.

R10 ismi de heyecanlandırmıyor değil ama. :)

Roniyi istiyorum lan:mad:

Ronaldinho lan bu daha yaş osbir.Millet brezilyada diye yanlış düşünüyor.Bir önceki sene Milanın en iyisiydi.Asistler mi dersin, goller mi dersin,gırla gitti.

R10...

Toteme burdan başlıyorum.

Hayırlı olsun.

Ben Ronaldinho'yu çok isterdim.

Ama her zaman söylediğimiz gibi eldeki bir kuş daldaki iki kuştan iyidir ;)

Baros ve Elmander varken,

Ve orta sahada yaratıcı, hücum oyuncusu eksikliğimiz bulunuyorken,

Roni yerine Drogba'yı istemek bir yanlış olmaz mı?

Ronaldinho daha büyük topçu. "Ben Avrupa'ya yardırmak için dönüyorum ulan" diyerek geleceğini bilsem Ronaldinho derim ama şuanki şartlar altında Drogba..

Baros ve Elmander varken,

Ve orta sahada yaratıcı, hücum oyuncusu eksikliğimiz bulunuyorken,

Roni yerine Drogba'yı istemek bir yanlış olmaz mı?

daha az maliyetle alınacabilcek bir diego varken ronaldınhoyu istemiyorum

keza yasıda 26 diegonun

barosla da bu işin yürümeyeceği 2 yıldır aşikar maalesef .forvete drogba,arkasına diego yu istiyorum.

Ronaldinho daha büyük ve yetenekli bir yıldız,Drogba daha faydalı olabilecek bir yıldız.O yüzden Drogba.

daha az maliyetle alınacabilcek bir diego varken ronaldınhoyu istemiyorum

keza yasıda 26 diegonun

barosla da bu işin yürümeyeceği 2 yıldır aşikar maalesef .forvete drogba,arkasına diego yu istiyorum.

Menajerlik oynamıyoruz, veya başımız da Arap, Rus iş adamları yok, veya orta sınıf bir kulüp olsan bile oynadığınız lig sayesinde herkesin vitrin yapmak için gelmek isteyeceği bir ligde oynamıyoruz.

Üst Alt