Drogba mı ? Ronaldinho mu ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba mı ? Ronaldinho mu ?

Cevap: Drogba mı ? Ronaldinho mu ?

Menajerlik oynamıyoruz, veya başımız da Arap, Rus iş adamları yok, veya orta sınıf bir kulüp olsan bile oynadığınız lig sayesinde herkesin vitrin yapmak için gelmek isteyeceği bir ligde oynamıyoruz.

:)yapma ya orkun menajerlik oynamıyor muyuz?

diegonun satış listesinde oldugundan haberin vardır o zaman,fiyatıda 10 milyon euro olarak açıklandı.diegonun vitrin yapacak modu mu kaldı?adam 2 senedir çıkış yapmak amacında

diegoyu pazarlıkla 8-9 a alırız.keza henüz bonservis ödemediğimizi ve ünal aysalında koyduğu hedefi sana hatırlatmak isterim.

8-9 mılyon euro bonservis diego için kelepirdir.gayette gelir.

ikisi de gelmeyeceği için ankete gerek yok diye düşünüyorum. yeni yönetim de eski yönetimin yolunda hızla ilerliyor transfer konusunda... inşaallah yanılan ben olurum.

Ronaldinho'yu çok fazla büyütüyoruz.Drogba gibi kariyeri boyunca başarılı olmuş biriyle kıyaslamak mantıksız.

O yıllarda yaptığına sözüm yok,ama tarihe geçecek kadar büyük oyuncu değil.

Haklısın gerçi.

Cantona gibi bir gerçek kral, Ronaldo gibi bir fenomen, Zidane gibi bir başlı başına teknik, Cruyff gibi bir ekol yaratıcısı, Hagi gibi kahraman, Maradona gibi bir gerçek efsane vs. hiç göremiyorum artık futbol izlerken. Messi, Ronaldo vs iyi futbolcular, hatta süperler. Ancak sadece o kadar.

Üst Alt