Dünya Beşiktaş'ı konuşacak


Mourinho’nun 515 milyon Euro’luk Galacticos’u sezonun açılış maçı için siyah-beyazlılara davet gönderdi. Bernabeu’daki futbol şöleni sayesinde Beşiktaş’ın adı dünya basınının manşetlerini süsleyecekNe transfer haberleri ne Türkiye Futbol Federasyonu’ndaki Başkanlık seçimi.. İddia ediyoruz hiçbiri Türk spor kamuoyunun gündemini bu haber kadar meşgul etmeyecek. Guti, Quaresma, Simao, Almeida derken ‘Dünya kulübü’ olma yolunda rüzgarı arkasına alan Beşiktaş, Real Madrid’den öyle bir teklif aldı ki haberimizi okuyanlar, okumayanlara anlatmak için birbiriyle yarışacak. Neyse sizleri daha fazla meraklandırmadan konuya girelim..MENAJER Jorge Mendes aracılığıyla Real Madrid’le sıkı ilişkiler kuran Beşiktaş, İspanyol devinin sezon açılış maçında Santiago Bernabeu çimlerine çıkmaya hazırlanıyor.. Evet evet yanlış okumadınız.. Dünyanın 1 numaralı teknik direktörü Jose Mourinho’nun 515 milyon Euro’luk Galacticos’u 2011-2012 sezonuna siyah-beyazlılarla ‘merhaba’ diyecek.REAL Madrid Başkanı Florentino Perez ve Mourinho’nun özel isteğiyle gerçekleştirilecek bu futbol ziyafeti için hazırlık kampının ardından İspanya’ya gidecek olan siyah-beyazlılar bu dev organizasyonla tüm dünyaya adını bir kez duyuracak.KARTAL 3 TÜRK’E KARŞIKADROSUNDA Nuri, Hamit ve Mesut gibi 3 Türk yıldız bulunan Real’in neden böyle bir teklifle siyah-beyazlıların kapısını çaldığını merak edenler için tarih yapraklarını biraz geriye doğru çevirelim.. 16 Mart’ta oynanan Real Madrid-Lyon Şampiyonlar Ligi maçını yerinde takip eden Beşiktaş Başkanı karşılaşmanın öncesi ve sonrasında Mourinho’yla bir araya gelip 2 kez yemek yemişti.. O gün temelleri atılan Real-Beşiktaş kardeşliği, Demirören’in Mor Şimşeklerin 90 milyon Euro değerdindeki yıldızı Cristiano Ronaldo’yla Portekiz’de yapmayı planladığı otelin iş ortaklığı için el sıkışmasıyla iyice pekişmişti.

Haber Kaynağı: Vatan
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakBendede olsa Quaresma Guti benide çağırırlar anasını satıyım.
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakOndan değil reis. Bu soyguncu Mendes var ya onun marifetleri bunlar.Demirören Beşiktaş kulübünden ayrılırken Türk futbolunda görülmemiş şeyler olacak ve hepimiz izlicez bunları.Demirören Mendes'le iş yapmaya başladığından beri transferden zarar etmiyoruz. Herkes Beşiktaş batacak falan filan diyor Quaresma, Guti geldi diye; Ferrari, Nihat, Nobre bu adamlardan fazla kazanıyor ya da kazanıyordu. Almeida bedavaya geldi, almak istesen bonservisi şu an 8 milyon görünüyor. Quaresma Emenike'den ucuza geldi. Umarım siz de düzgün bir menajerle çalışmaya başlarsınız.Bu arada haber doğru mu bilmem ama tanınırlık ve ilerki transferler açısından güzel haber.
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakBeşiktaş için rüya gibi bir olay Real Madridle maç yapabilmek. Dünya Beşiktaş 'ı konuşacak sanıyorlar.
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakEvet borçlarını ödeyemediği dolayısıyla ligden düşüp kayyuma devredilince dünya konuşacak beşiktaşı.
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakDemirören Mendes'le iş yapmaya başladığından beri transferden zarar etmiyoruz. Herkes Beşiktaş batacak falan filan diyor Quaresma, Guti geldi diye; Ferrari, Nihat, Nobre bu adamlardan fazla kazanıyor ya da kazanıyordu. Almeida bedavaya geldi, almak istesen bonservisi şu an 8 milyon görünüyor. Quaresma Emenike'den ucuza geldi. Umarım siz de düzgün bir menajerle çalışmaya başlarsınız.Bu arada haber doğru mu bilmem ama tanınırlık ve ilerki transferler açısından güzel haber.Burada işin nedir arkadaşım. aslan ini kuralları gereği atmak zorundayım kusura bakma :(
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakDemirören Mendes'le iş yapmaya başladığından beri transferden zarar etmiyoruz. Herkes Beşiktaş batacak falan filan diyor Quaresma, Guti geldi diye; Ferrari, Nihat, Nobre bu adamlardan fazla kazanıyor ya da kazanıyordu. Almeida bedavaya geldi, almak istesen bonservisi şu an 8 milyon görünüyor. Quaresma Emenike'den ucuza geldi. Umarım siz de düzgün bir menajerle çalışmaya başlarsınız.Bu arada haber doğru mu bilmem ama tanınırlık ve ilerki transferler açısından güzel haber.5 milyon euro yıllık alıyor Quaresma, 5 milyon euro imza parası aldı, halen daha Emenike'den ucuza geldi diyorlar. :)
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakDemirören Mendes'le iş yapmaya başladığından beri transferden zarar etmiyoruz. Herkes Beşiktaş batacak falan filan diyor Quaresma, Guti geldi diye; Ferrari, Nihat, Nobre bu adamlardan fazla kazanıyor ya da kazanıyordu. Almeida bedavaya geldi, almak istesen bonservisi şu an 8 milyon görünüyor. Quaresma Emenike'den ucuza geldi. Umarım siz de düzgün bir menajerle çalışmaya başlarsınız.Bu arada haber doğru mu bilmem ama tanınırlık ve ilerki transferler açısından güzel haber.Peki bu adamlarla sen başarılı olabileceğini mi zannediyorsun. Beşiktaş nedir? Artık bir futbol takımıdır dimi (amatörleri kapatacak yakında başkanınız neyse bu başka konu). Sen neden bu takımı desteklersin? Başarılı olunca ve mutlu olman için dimi? Bak kardeş ne Guti ne Quaresma hiç bir zaman Beşiktaş'ı yukarılara taşıyamaz. Hiç bir zaman. Mendes size iyilik yapıyor zannediyorsunuz ama Avrupa'da işi bitmiş adamları getirerek Beşiktaş'a faydası değil zararı oluyor. Bu nedenle zaten Quaresma Emenike'den daha ucuz. Quaresma Atl. Madrid'in kapısında yattı alın ben dedi ama almadılar. Bu doğru şimdi kıvırmayalım. Neyse buda ayrı bir konu.Ben Mendes'le işbirliğinizin ileride Beşiktaş'a çok zararlar vereceğini düşünüyorum. Ahmet Bulut ve Mendes sizi bitiriyor. Olmayacak topçular getiriyorlar. Aldığınız 8-9 tane adamın en fazla 3 tanesi banko 11 oynar. Geri kalanı sadece kalabalık. Plansızlık hat safhada. Kaç tane stoperiniz oldu.
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakAltı üstü Madrid ile maç yapacaksınız olum bu kadar eliniz ayagınıza dolasmasın. :lol:Gerçi size de hak veriyorum, alısık değilsiniz böyle şeylere... :lol:
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakReal Beşiktaş'ı açılış maçına davet ediyorsa, bu güzel bir olaydır. Kendileri açısından da hoş bir anı olur.Lakin Dünya bu yüzden Beşiktaş'ı konuşacaksa, dünya'nın konuşacak pek bir şey kalmadı demektir ki asıl tehlike odur :)
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakBen Real'le falan maç yapacaklarına inanmıyorum tek Ronaldo yada Kaka çıkar.
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakGüzel bir olay ancak başlık abartılı.

O abartı, Beşiktaş'ın taraftarından kaynaklanıyor. Çok seviyorlar böyle abartılı haberleri.Dünnnnyaaaaaaa Beşiktaşı Konuşacak laaaaaaaaannnn. DuydunuzmuuuuuuuuuuuuYada ''Ronaldo Beşiktaş'a göz kırptı''. Ronaldo sözde gol attıktan sonra kartal işareti yapmış. Buna sevinen adamlar var onların içindeVeya Kaka - Maicon olayı. Mete Düren teklif yaptık bekliyoruz dedi. Maicon'un menajeri Beşiktaş acaba kime gidip teklif yaptı dedi. Ama Beşiktaşlılar için o teklif yapıldı. Yapılmadı diyen adamın gözünü oyarlar. Yapıldı kardeşim iddaa etmeyin yapıldı.Çok severler böyle yalan haber okumayı. Bide inanırlar. Acayip hoşlarına gidiyor. Yani başlığın sebebi bu.
 
Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacakDün gördüm bir yerde. Demirören şöyle buyurmuş yine: "Beşiktaş çok yakında Türkiye ve dünyada bir numara olacak." :)Şizofreni belirtileri bunlar sanırım. :)
 
Üst Alt