Dünya Beşiktaş'ı konuşacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Beşiktaş'ı konuşacak

Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacak

Vatan, demirören'in gazetesi değil mi?, Güzel haber. Tribün Dergidede baya havalandılar. Bjk büyük takımmış.

Tekrar basarabilirsiniz..

liverpool-besiktas-skor.jpg

Beşiktaş'ı arasak, Cristiano Ronaldo ile ilgileniyormuşsunuz, doğru mu diye sorsak daha resmi bişey yok cevabını verecekler.

Kulübü aramışlar, Madrid maçını sormuşlar. Daha resmi bişey yok demişler.

Ulan zaten öyle bişey yok. Basın uydurdu sizde hemen havaya girdiniz. Ezikler

Forumun girişinde "hangi takımı tutuyorsunuz" diye soruyor. Üyelik ekranında yani. O soru neden var? Galatasaraylıların 2. takımlarını sormuyorsunuz heralde? Demekki forum herkese açık, demekki antu ayarında "kuşlar" muşlar diyerek rakibi küçümseyen, alaycı yorumlardan uzak durmak lazım. Galatasaraylı gibi tepki verip Galatasaraylı gibi davranmak lazım.

Kuşlar dadanmış yine foruma yau töbe estafrullah.............

Rakip takım taraftarının işi gücü yok üye oluyor bir de yorum yapıyor...Gidin kendi forumunuza ne işiniz var burda

Dünya: Abi Madrid kimle oynadı dün?

Dünya: Besssik, Beski, Bektişa.. Ummmm Liverpool koymuştu ya kanka 8 tane onlarla galiba..

Dünya: Ha ok..

Ya ne kadar kötü düşünüyoruz ya. Neymiş efendim Vatan gazetesinde çıkmış haber. Eee gazete Demirören'inmiş de ondan bunlar çıkıyormuş bak bak.. Yok öyle birşey olur mu hiç yaa.. Adamlar yapıyor kıskanmayalım lütfen...

Yaşa Beşiktaş oynarsın, yaparsın, seni sesseler acımaz :D

Besiktas'i zaten dunya konusuyor. Onlar'in guti ve quaresmasi var. Real'de yok boyle yildizlar, boru mu..

Bunun üzerine farklı birşey söylüyorsan ispatlaman gerekir.Kafanızdan uydurduğunuz şeylerin gerçek olduğuna kendinizde inanıyorsunuz sonra.

Sallamacı ibrahim gene çıktı ortaya.. Quaresma yıllık 3.75 alıyor niangı bi araştır :) yıllık 4 mü alıyordu :S

Quaresma yillik 3,66 Milyon Euro aliyor ve bonservisi 7,3 Milyon Euro. 5 Milyon imza parasini nerden cikartigini bilmiyorum. Böyle birsey kesinlikle yok. Emenikenin bonservisi 7+2 Milyon Euro. Quaresmanin imza parasina inanan kisi zaten Emenikenin sampiyonluk bonusunada inanir.

1 yıldan beri 5 milyon euro senelik aldığını söylüyorum Guti ve Quaresma'nın. Emin olmadığım şeyi bu kadar net söylemem merak etmeyin. Siz istediğinize inanın, önemi yok. Gerçek rakamın ne olduğu önemli olan, insanların inanmak istediği değil.

Edit: İmza parasından emin değilim, 5 milyon imza parası olduğunu da duydum ama.

İbrahim, beşiktaşın borsadan gizli işler yapmasının ne kadar ciddi birşey oldugunu biliyorsun değil mi?Ve guti'nin ilk 6 ay para almadıgınıda biliyorsundur

Beşiktaş 5M imza parası vermiştir. Bana da mantıklı geliyor. Beşiktaş için o olay namus davası gibi olmuştu.

Furkan o imza parası açıktan verilmiştir ben sana söyliyim. Demirören falan cebinden vermiştir. Bazı taahhütler verilmiştir.

1 yıldan beri 5 milyon euro senelik aldığını söylüyorum Guti ve Quaresma'nın. Emin olmadığım şeyi bu kadar net söylemem merak etmeyin. Siz istediğinize inanın, önemi yok. Gerçek rakamın ne olduğu önemli olan, insanların inanmak istediği değil.

Edit: İmza parasından emin değilim, 5 milyon imza parası olduğunu da duydum ama.

Evet evet dogru söylüyorsun. Quaresmaya 5 Gutiye 10 Diattaya 25 Milyon Euro imza parasi vermistik. Yoksa kesin gelmezlerdi. He bide Alex, Niang ve Emre bedavaya oynuyorlar. Lugano fenerde oynayabilmek icin hatta üstüne ödüyormus.

bu kez kac yicekler acaba, basliga göre yorum yapiyorum, baya iddalilar )

(yapilmistir bu espiri belkide, neyse)

Üst Alt