Dünya Büyüklüğünde Yedi Gezegen Keşfedildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Büyüklüğünde Yedi Gezegen Keşfedildi!

Seni bir uzay gemisiyle oraya yollayalim o vakit baktin 80 yil erken uyaniyormusun, yaninda da var Jennifer Lawrence senin gibi erken uyanmis, napardin?

Tamamen adamın yavsaklığı, jennifer uyanmıyor uyandırılıyor lakin bende uyandırırdım. onun haricinde baskalarının uyanmaması için elimden geleni yapardım herhalde. 80 yıl ultra lüks bir gemi ve jennifer.
ucundan kıyısından varılacak gezegeni de gördün mü tamamdır.

detayları özelden anlatabilirim jennifer ile alakalı olanları.

Tamamen adamın yavsaklığı, jennifer uyanmıyor uyandırılıyor lakin bende uyandırırdım. onun haricinde baskalarının uyanmaması için elimden geleni yapardım herhalde. 80 yıl ultra lüks bir gemi ve jennifer.
ucundan kıyısından varılacak gezegeni de gördün mü tamamdır.

detayları özelden anlatabilirim jennifer ile alakalı olanları.

WhatsApp den bir ara anlatirsin ;)

Gezegen isimler sıralı tam liste

imam
hatip
ler
kapa
tıl
sın
aq

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O değilde şimdi bu gezegenlere bi teleskopla baksak bilmem kaç yıl önceki hallerini görüyoruz şuankinden yine bihaberiz. Düşünsenize çok uzaklardan dünyaya bakıyorsunuz kıtalar birleşik :D

Oradakiler bize bakarsa Vasfi muhtemelen 1977 yılını görecekler. Yani Fahri Korutürk Cumhurbaşkanımız Kara oğlan Başbakan falan. :D

ışık hızında seyahat eden bir araç olmadan zaten gidemezsin de , genel göreliliğe göre zaman genişlemesini türeten şey kütledir , dolayısıyla hipotetik olarak ışık hızıyla mesafe kat eden açısından zaman akmaz, çünkü foton partikülleri gibi, maddeye kütle kazandırdığı düşünülen Higgs alanından bağımsız hale gelecek . evrende ışık hızının altına düşüldüğü an kütle sahibi oluyorsun

yani 40 yıl sadece dünyada yaşayanlar açısından geçer, seyahat edecek olanlar yola çıktıkları an yolculuğun bittiği yere ulaşırlar , herhangi bir zaman algısı da tecrübe edemezler ..

Mevcut dünya teknolojisinin ışık hızının yüzde 1'ine ulaşabildiğini iddia eden arkadaşlarım var, yeni hedef yüzde 10'muş. Ne diyonuz doğru mu?

Üst Alt