Dünya Kupası Sıkıcı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Sıkıcı mı?

Dünya Kupasını sıkıcı bulan bir tek ben miyim yoksa gerçekten sıkıcı mı ?

• Evet

Kullanılan: 23 47.9%
  • Hayır

Kullanılan: 25 52.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Su ana kadar oynanan hiçbir maç beni futbol kalitesi, pozisyon zenginliği anlamında tatmin etmedi.. Belki biraz İspanta-Portekiz maçı.. Gerisi hikaye..

Almanya 5
Brezilya 7
Arjantin 4

gol Atmadı diye mi sıkıcı? Bu takımlar, üstüne İspanya puan kaybetti diye mi sıkıcı?

Bence gayet eğlenceli, güzel, sürprizli bir turnuva.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yanına iki bira alıp yada bir viski açıp güzel rus kızların bol bol görüntüye getirildiği bir futbol müsabakasından zevk almıyorsanız fifa daha ne yapsın evinize karımı göndersin?

futbolu sadece golden, izlemeyi de gol sevinci yaşamaktan ibaret bir top iteleme/depikleme sporu sananlar sıkıcı bulabilir.
Aksine bu turnuva da favorilerin stratejik veya beceriksizlikleri nedeniyle zayıf takımlar neler yapabileceklerini gösterme fırsatı buluyolar.
Bu nedenle mücadele açısından bol gollü olması beklenen klasik dev takım/zayıf takım maçları bile daha bi renklendi bence..

Son düzenleme:
Şöyle birşey mi düşünüyorsun :D
Lebron>Ronaldo>Nadal
Curry>Messi>Federer

giphy.gif

Evet baya sıkıcı, 11 adet hanzodan oluşan underdog takımlar futbol/güreş/rugby karışımı oyun oynayıp kaliteli takımlardan puan veya puanlar aldı diye neden eğleneyim ki ? TT'yi kınıyorum.

Biraz sabır gruplar bitince eğleniriz. Bu seferde süper elit, müthiş detaylar yakalayıp kendini şımartan renktaşlar sıkılabilir ne yazık ki.

Üst Alt