Dünya Kupası Sıkıcı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Sıkıcı mı?

Dünya Kupasını sıkıcı bulan bir tek ben miyim yoksa gerçekten sıkıcı mı ?

• Evet

Kullanılan: 23 47.9%
  • Hayır

Kullanılan: 25 52.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Tehlikeli 1 herifsin

cok dogru tam olarak buyum

1363993_1.jpg

Evet baya sıkıcı, 11 adet hanzodan oluşan underdog takımlar futbol/güreş/rugby karışımı oyun oynayıp kaliteli takımlardan puan veya puanlar aldı diye neden eğleneyim ki ? TT'yi kınıyorum.

Biraz sabır gruplar bitince eğleniriz. Bu seferde süper elit, müthiş detaylar yakalayıp kendini şımartan renktaşlar sıkılabilir ne yazık ki.

Bu günlerde karamsarsınız mehmet bey

ilk maçlar böyle olur, bütün takımlar hep beraber defans yapmaya çalışıyor.

özellikle grupların son maçları heyecanlı geçer.

Elbette hayır. Ben son derece keyif alıyorum. 2010 mesela aşırı sıkıcıydı.

Panama gibi takım bile ortaya mücadele koydu. Belli oranda Belçika gibi takımı zorlayabildi.

Elbette tempo Premier Lig seviyesi olamaz çünkü oyuncular koca sezonun ardından tatil yapamadan oynuyorlar, sadece 15 günlük beraber kamp geçirip turnuva oynuyorlar. Adamlardan 15 günde GegenPressing bekleyemezsin.

Beklentini doğru ayarlarsan son derece keyifli olur. Ancak her hafta PL maçı izleyen ve o tempoya alışık biri için vasat kaçar, bu da son derece normal.

4 yılda bir oynanan bir kupa. Düşünsenize yazın bu kupanın olmadığını. İnanılmaz sıkcı geçerdi. Yalan,dolan transfer duyumlarıyla sıkıla sıkıla..

Kıymetini bilin dünya kupalarının.

Elbette hayır. Ben son derece keyif alıyorum. 2010 mesela aşırı sıkıcıydı.

Panama gibi takım bile ortaya mücadele koydu. Belli oranda Belçika gibi takımı zorlayabildi.

Elbette tempo Premier Lig seviyesi olamaz çünkü oyuncular koca sezonun ardından tatil yapamadan oynuyorlar, sadece 15 günlük beraber kamp geçirip turnuva oynuyorlar. Adamlardan 15 günde GegenPressing bekleyemezsin.

Beklentini doğru ayarlarsan son derece keyifli olur. Ancak her hafta PL maçı izleyen ve o tempoya alışık biri için vasat kaçar, bu da son derece normal.

4 yılda bir oynanan bir kupa. Düşünsenize yazın bu kupanın olmadığını. İnanılmaz sıkcı geçerdi. Yalan,dolan transfer duyumlarıyla sıkıla sıkıla..

Kıymetini bilin dünya kupalarının.

Her hafta PL maçı da değil her hafta sadece City, Liverpool veya Real maçı izlenior ve onlarla kıyaslanıyor. Bir de 40 yl önceki gibi verelim Maradona'ya yürüyerek ortasahadan alıp çalımlarla gol atsın isteniyor. Hayır bu beklenti bir kere takım taraftarlarının mevcut profili ile de tutarsız. Kendi takımınız ne şekilde olursa olsun kazansın istiyorsun/uz ama bu defansla yapan takımları eleştiriyoruz.

Her hafta PL maçı da değil her hafta sadece City, Liverpool veya Real maçı izlenior ve onlarla kıyaslanıyor. Bir de 40 yl önceki gibi verelim Maradona'ya yürüyerek ortasahadan alıp çalımlarla gol atsın isteniyor. Hayır bu beklenti bir kere takım taraftarlarının mevcut profili ile de tutarsız. Kendi takımınız ne şekilde olursa olsun kazansın istiyorsun/uz ama bu defansla yapan takımları eleştiriyoruz.

Kesinlikle doğru. Ayrıca Arjantin'i desteklememe rağmen İzlanda'ya en ufak lafım olamaz. Bir tarafta Messi,Aguero,Di Maria oynuyor öbür tarafta İsveç Ligi,İngiltere alt liglerinde oynayan oyuncular oynuyor. Bu kadar siklet farkı varken sen adamlara hücum yapın derseniz 6 tane yersin ve evine dönersin.

Bence de insanlar turnuva maclarini normal lig maclari ile kiyasladigi icin sikici bulabilir.

Ben sikici bulmuyorum, beni rahatsiz eden sey favori takimlarin mal mal top oynamalari ve kacak top oynamalari.

Grup aşamalarında kalan maçlarda bana göre zevkli olacaklar
Rusya-Uruguay Hırvatistan-Arjantin Fransa-Danimarka Belçika-İngiltere Brezilya-Sırbistan

takimlar daha savunmaya yönelik oynuyorlar buda izleyici genelde bayiyor.
eskiden 2 forvet ve acik oynanirdi artik cift forvet diye bir olayda kalmadi hep tek forvet, ki kücük takimlar hep kapanarak oynuyorlar.
bugün ingiltere bile baya zorlandi tunusa karsi, veya arjantin izlanda, brezilya isvicre filan falan.
buda seyir zevkini baya düsürüyor.

Normaldir ilk grup maçları genelde puan çıkarmaya yönelik defans ağırlıklı oyun anlayışı olur. 2. Ve 3. maçlar daha zevkli olacaktır kanımca

Üst Alt