Dünya Kupası'na Damgasını Vurabilecek Futbolcular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası'na Damgasını Vurabilecek Futbolcular

Yok ya espri yapıyorum ben de. :)
Ama neuer harbiden dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kalecisi oldu artık bence zira her iki ayağından da sakatlanıp libero gibi oynayan bir kaleci bu kadar iyi dönebiliyorsa ve hep en üst düzeydeyse harbiden dünyanın en iyi kalecisidir...3. dünya kupası olacak...Yani Lehmann-Schumacher-Kahn-Ilgner-Maier-Köpke gibi ekol kalecilerin memeleketi içinde bir de...Muazzam...Yedekleri bile dünyanın en iyi ayak tekniğine sahip kalecileri...

Onur burada sadece wonderkid veya adı sanı duyulmamış isimler yazmayacağız herhalde, Bence popular oyuncularda yazılabilir.

Mesela benim gol kralı adaylarım şunlar :

1- Jesus (Brasil)

2- Mbappe (France)

3- Thomas Muller

4- Neymar Jr

Altın top alabilecek isimlerde şunlar

1- Neymar jr

2- Sergio Ramos

3- Kroos veya Muller

4- Belçika madalya alabilirse Kevin D. Bruyne

Evet bizde yapalım o zaman tahminimizi :D bunlara ek olarak Marcelo dan çok büyük performans bekliyorum ve Rusyadan Golovin Arsenal Cska eşleşmesinde takip etmiştim kendisini oda güzel işler yapabilir gibi
Gol kralı
1.Griezmann
2.Neymar
3.Lukaku
4.Messi

Altın Top
1.Griezmann
2.Neymar
3.Reus
4.Messi

Ahlakın, alem yapmanın konuyla ne gibi bir alakası var acaba?
Performansları düşer ayrıca konsanstre olamazlar ve gemilerini kurtaran kaptan çıkmaz bunlardan...Misal 86'da maradona çok sıkıntılı bir süreç geçirmişti bunun için Falkland Savaşının rövanşını alıp tek başına memleketine kupayı getirdi...

2006 dünya kupası misal eğer şike soruşturması olmasa ve pessotto camdan atlayıp intihar edip komalık olmasa italya dünya kupasını alamazdı aynı sene zidane ve ribery gruptan zor çıkan fransayı domenech için finale taşıdılar...Yahut gronkjaer anasını kaybetti 2004te geldi danimarkaya efsanevi bir kupa yaşattı...Alemciler ancak poz keser...Dolayısıyla futbol ve acı iç içe geçti mi tadından yenmez...Unutma III.Balkan Savaşını başlatan Boban'ın komünist rejime attığı katolik ustaşi tekmesidir...Hürmetler...

Tahminlerim :

DANİMARKA :
► Christian Eriksen ; daha sonrasında 130 Mio civarı Real Madrid'e transfer olur.

İZLANDA :
► Hordur Magnusson ; Sol beke evrildi stoperden ama daha iyi görüntü çiziyor. En azından Championship'ten kurtulup iyi liglerde oynayabilir.

SIRBİSTAN :
► Nikola Milenkovic ; Kesin büyük transfer yapar turnuvadan sonra. Büyük ihtimal Juventus olur.

İSVEÇ :
► Victor Claesson ; Krasnodar onun seviyesinden aşağı bir takım bence. Turnuvadan sonra Premier League'de görebiliriz.

Performansları düşer ayrıca konsanstre olamazlar ve gemilerini kurtaran kaptan çıkmaz bunlardan...Misal 86'da maradona çok sıkıntılı bir süreç geçirmişti bunun için Falkland Savaşının rövanşını alıp tek başına memleketine kupayı getirdi...

2006 dünya kupası misal eğer şike soruşturması olmasa ve pessotto camdan atlayıp intihar edip komalık olmasa italya dünya kupasını alamazdı aynı sene zidane ve ribery gruptan zor çıkan fransayı domenech için finale taşıdılar...Yahut gronkjaer anasını kaybetti 2004te geldi danimarkaya efsanevi bir kupa yaşattı...Alemciler ancak poz keser...Dolayısıyla futbol ve acı iç içe geçti mi tadından yenmez...Unutma III.Balkan Savaşını başlatan Boban'ın komünist rejime attığı katolik ustaşi tekmesidir...Hürmetler...

Kendi örneğinden yola çıkalım o zaman. Maradona alemcinin kralı değil miydi? Belli bir sınır aşılırsa tabii ki zararlı olur ama en iyi oyuncular arasında da bir sürü alemci var sonuçta. Hele ahlakın hiç alakası yok performansla..

Üst Alt