Dünya'nın En İyi Taraftarı Galatasaray Seçildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya'nın En İyi Taraftarı Galatasaray Seçildi

Tamam oğlum işte sonuç olarak gitmiyorlar sen niye taktın bu Almanyaya bu kadar. O sadece bir örnekti. Ukraynalılar çok zengin olduğu için mi shaktar'ın doluluk oranı bütün Türk takımlarının üstünde ? Sadece maddiyat ile olmuyor işte, ha etkisi yok mudur vardır muhakkak.

Böyle saçma sapan istatistik olur mu ?

s-488b20c7ada67f38fecd52a63c5a658bf35e10d4.jpg

Mesela geçtiğimiz sezon doluluk oranında 1. Göztepe idi. Son maçta kendilerine baya gıcık oldum ama haklarını teslim etmek lazım, adamlarda taraftar kültürü var. Biz Türkiye şartlarında kötü değiliz, rakiplerimizin önündeyiz ama skalayı Türkiye ile sınırlı tutarsak bu böyle, dışarı çıktığın anda cortluyoruz iyi bir yerde değiliz.

1535192549620.png

1535192832574.png

genele bakmadım ben Gs özelinde dedim ülke olarak iyi değiliz zaten malatyalı adam maça gitmiyor , sivaslı gitmiyor o ortalama düşer tabi.

Bu arada sezon sonu verilerinde Göztepe 1. değilmiş doluluk oranlarında biz birinciymişiz. Aralık ayındaki veride birinciymiş Göztepe, yanlış alarmmış yani.

GSC'yi yanılttığım için hicap duyuyorum.

Neyse tartışma vesilesiyle rakamlara baktımda, bizim lig bitmiş lan baya :D 2013'te falan daha iyiymiş doluluk oranları. Stadyumların yenilenip büyümesinin bu oran düşmesinde payı vardır ama tersten bakarsak durum daha da vahim, komfor artmasına rağmen seyirci sayısında artış olmamış.

İtalya'da falan da mesela baya düşüş var, oradaki stadyumların büyük çoğunluğu tarihi eser çok eski yani. Güzel bir yatırım dalgasıyla stadyumları yenileyip ivme kazanırlar ama bizim işimiz çok zor valla.

Serkan yüzünden soğuduk Göztepe'den yoksa hoş takımları var böyle takımların çoğalması lazım şu paşa , başşak falan düşmeli.

Aralıkta doluluk oranında birincilermiş, sonra takım cortlamaya başlayınca anında boşaltmışlar tribünleri :asd: Ulan tarihinde ne başarılar var da hemen takıma küsüyorsun enteresan valla bizim millet. Bir dönem Livorno'yu takip ediyordum, tamam stad genelde fullenmiyordu ama kemik bir taraftarı vardı sonuç ne olursa olsun geliyordu. Komünist-Faşist kapışması olunca müthiş atmosfer oluyordu (Lazio vs)

Bizde biraz adana demirspor öyle, keşke başak falan yerine böyle takımlar olsa süperligde.

Aralıkta doluluk oranında birincilermiş, sonra takım cortlamaya başladığında anında boşaltmışlar tribünleri :asd: Ulan tarihinde ne başarılar var da hemen takıma küsüyorsun enteresan valla bizim millet. Bir dönem Livorno'yu takip ediyordum, tamam stad genelde fullenmiyordu ama kemik bir taraftarı vardı sonuç ne olursa olsun geliyordu. Komünist-Faşist kapışması olunca müthiş atmosfer oluyordu ama (Lazio vs)

Bizde biraz adana demirspor öyle.

Kavga gürültü seviyoruz eskisi gibi yapılmıyor diye mi dolmuyor acaba , karşıyaka falan çıksa kapışıp dururlar paso 2 tarafta full olurdu rekabet önemli burda.

Aralıkta doluluk oranında birincilermiş, sonra takım cortlamaya başlayınca anında boşaltmışlar tribünleri :asd: Ulan tarihinde ne başarılar var da hemen takıma küsüyorsun enteresan valla bizim millet. Bir dönem Livorno'yu takip ediyordum, tamam stad genelde fullenmiyordu ama kemik bir taraftarı vardı sonuç ne olursa olsun geliyordu. Komünist-Faşist kapışması olunca müthiş atmosfer oluyordu (Lazio vs)

Bizde biraz adana demirspor öyle, keşke başak falan yerine böyle takımlar olsa süperligde.

Bırak demirspor'u bir kenara Mehmet Bey! Beni engellemişsin! Profilini tıkladığımda şu uyarıyı alıyorum.

" Bu üyenin, tam profilini kimlerin görebileceğini sınırlar. "

Üst Alt