Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler

Cevap: Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler

Yarın evdeyim...

Gün boyu çerezimi alıcam çayı demleyeceğim...

ve Rezilliğimizi keyiflene keyiflene izleyeceğim...

Vaybe bütün dünyaya rezil olduk.Utanılacak yerde seviniyoruz.Allah belanı versin Tff

Beyler belli ki cemaat Avrupa basınını da kontrolü altına almış. Fenerbahçe'miz ele geçirilmeye çalışılıyor.

1938 den beri öyleyiz malesef

Ceddim için üzülüyorum

bir malin sahtesini cikarmanin almancasi>> getürkt. yani türklestirmek. daha büyük bir rezillik olabilir mi?? daha dün bir haber gördüm. Murat Yakin kendisine türk asilli diyen isvricrelilere kizmis. altina da bizim gerizekali ergenler yorum yapmis" bizde seni istemiyoruz, gevur hede hödö". atalarimin osmanli olmasi beni gururlandiriyor ama su anda türk olmanin tek bir gurur kaynagi yok. aksine bir utanc vesilesi.

Corriere Dello Sport linki yok mu?

Basbakan'in görevi böyle utanc verici yansimalari engellemektir her ülkede.

Bizim Basbakan da böyle yansimalar olsun diye ugrasti.

Tebrik ediyorum acikcasi. Ülkemiz ici iyi reklam yapti gercekten.

SON DAKİKA | Panathianikos, Olympiakos, Anderlecht, PSG ve Basel kulüpleri Türk takımlarıyla oynamak istemediklerini UEFA'ya iletti. twitterda çıktı

Daha da rezil olalım... Bütün dünya şikeci damgası yedirsin bize... Hiç bir olympiyatlara katılmak için gitmeye bile yüzümüz olmasın... Hatta ülke federasyonunun üyeliğini iptal etsinler. Hatta ülkede kaos olsunda baştakilerin yerine işini yapabilecekler gelsinde temizlesinler ortalıktaki pisliği; leş gibi kokuyor!

bir malin sahtesini cikarmanin almancasi>> getürkt. yani türklestirmek. daha büyük bir rezillik olabilir mi?? daha dün bir haber gördüm. Murat Yakin kendisine türk asilli diyen isvricrelilere kizmis. altina da bizim gerizekali ergenler yorum yapmis" bizde seni istemiyoruz, gevur hede hödö". atalarimin osmanli olmasi beni gururlandiriyor ama su anda türk olmanin tek bir gurur kaynagi yok. aksine bir utanc vesilesi.

:SS:

Üst Alt