Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler

Cevap: Dünya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler

Çok iyi çok iyi ne kadar haber çıkarsa UEFA o kadar yakından ilgilenir.

Ah ATA'm ah nerdesin ülke kimlere emanet gör :(

SON DAKİKA | Panathianikos, Olympiakos, Anderlecht, PSG ve Basel kulüpleri

Türk takımlarıyla oynamak istemediklerini

UEFA'ya iletti.

Beyler bu haber doğru mu ?

Cevap: Dunya'ya Rezil Oluyoruz! TFF'nin Kararı Sonrasında Avrupa'dan Haberler

Neden ? Çünkü Avrupa'nın en büyük 6. futbol ekonomisiyiz.

İtalya hakiki enayiymiş :)

avrupa nın en iyi 10. ekonomi bile değiliz aslında lig tv gibi enayi buldular şuan lig tv sözleşmesi bitsin 5 kuruş bile vermezler bu lige tüp kafa papağan gibi ezberlemiş onu diyor

bana çoğu haber jb gibi geliyor özellikle twitterda dönenler

bir malin sahtesini cikarmanin almancasi>> getürkt. yani türklestirmek. daha büyük bir rezillik olabilir mi?? daha dün bir haber gördüm. Murat Yakin kendisine türk asilli diyen isvricrelilere kizmis. altina da bizim gerizekali ergenler yorum yapmis" bizde seni istemiyoruz, gevur hede hödö". atalarimin osmanli olmasi beni gururlandiriyor ama su anda türk olmanin tek bir gurur kaynagi yok. aksine bir utanc vesilesi.

Icimdekilerini döktün ortaya.

Ah be OSMANLI ah be FATIH SULTAN MEHMEDIM... Gemileri KARADAN getirip Istanbulu feth eden Milletin bak simdi $ icin neler yapiyor... UTANIYORUM SULTANIM UTANIYORUM. Belki cok seylerde basarili olamadik son yilarda ama en azindan ONURLU SEREFLI bir Milletik. Artik ne oldugumuz beli... Dünya yapilan pisligin Türkler üstünü nasil örtügünü gösterdi...

Guardian Gazetesi ; Uefa'nın şike yapan takımları küme düşürme ihtimali ve yetkisi var .

Hani uefa tff'nin içi işlerine karışamıyordu böyle bir madde varsa uefa affetmez..

Boğazınıza kadar batın o kendi yarattığınız pislik yığınına şerefsiz, adi herifler. Zerre acımıyorum. Böyle devam edin. Yakında hepinizi kökten temizleyecekler.

Guardian Gazetesi ; Uefa'nın şike yapan takımları küme düşürme ihtimali ve yetkisi var .

Hani uefa tff'nin içi işlerine karışamıyordu böyle bir madde varsa uefa affetmez..

Bunu diyorum deminden beri. İngiltere'nin en saygın gazetesi olmayacak şeyi yazmaz.

UEFA küme düşürür de buna karşı çıkarlarsa Türkiye'nin lisansını iptal ederler.

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

UEFA Türkiye ye 5 sene ydiyenmlerinaptırım için hazırlıkları başlatmış CAS Davasını geri çektik 2020 için diyenlerin yalanları ortaya çıkmış

Nedense bana rezil oluyoruz gibi gelmiyor,hissetmiyorum; rezil oluyorlar gibi geliyor.

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

UEFA Türkiye ye 5 sene ydiyenmlerinaptırım için hazırlıkları başlatmış CAS Davasını geri çektik 2020 için diyenlerin yalanları ortaya çıkmış

bu nası türkçe yaw hiçbişi anlamadım. :S

UEFA federasyon başkanını görevden bile alabilir. Infantino genel kurulda söylemişti.

SON DAKİKA | Panathianikos, Olympiakos, Anderlecht, PSG ve Basel kulüpleri Türk takımlarıyla oynamak istemediklerini UEFA'ya iletti.

BİLGİ : Beşiktaş Taraftar Grubu '' çArşı '' yapacağı ''TFF İSTİFA'' yürüyüşüne Galatasaray ve Trabzon taraftarlarınıda davet etti.

Beyler şu haberleri paylaşırken kaynak linki de koyalım önüne gelen bir şey yazıyor her şeye inanmamak lazım.

Üst Alt