Dursun Aydın Özbek (ARŞİV) - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
pisuvar başındaki muhabbetinden anlamalıydık ne tür bir cenabetliğe bulaştığımızı. aslında ogün anlardıkda ellerini yıkadı mı yıkamadı mı kavgası çıktı tuvaletlerin falan paintte şemaları çizilmeye başlanınca konu dağıldı tabi.
gerçi adam her fotosunda ben başkan değilim diye bağırıyor tüm bunlara gerek yok ya neyse.kodumun başkan atama yetkisi dedelerde.

Jem'in nesi var ingiltereden geldi cocuk gayet yetenekli. Hamza hoca iyice pisirip 15 e satar.

Bilal gibi yerli mi var?

Futboldan anlamiyorsunuz bari fazla konusmayin. Sanki canim hamza hocamdan iyi bileceksiniz transfer taraftarlari sizi.

53020.gif

Bunu ilk gördügümde ulan baskanin söföru ne hiyar herif mis dedim, megersem baskan kendisiyimis

Son düzenleme:
Rezillik yaşamadığımız gün var mı?

Hiç bir şey olmadığı gün bile saçma sapan demeçlerle sinirlerimizi bozdu. Embesil kılıklı.

Başkan bozuntusu çık ortaya bir açıklama yap Grosskreutz konusunda. Ne rezil ne onursuz bir adam çıktın sen yahu. Defol.

ne hikmetse kimi sevdiysek gidiyor kimi sevmediysek kalıyor... Muslerayı sneıjder chedi akil oyuncularımızı sevmiyorum artık :D hamzayı dursunu olcanı umut tarıgı jpk bilal ve diger cöpler seviyorum artık cok seviyorum hatta ...O kadar seviyorumki Dursun Baskanım istifa Edip OTellinin Basına GEcmesini çok istiyorum yazık stres sahibi olcaksın baskanım kalbin olur sekerin fırlar yazık sana kıyamam paran var işin var gücün bu yastan sonra neden macera arıyosun baskanım otellerine sahip cık kafan rahatlasın belki 10 sene fazla yasarsın bu stres seni fazla yasatmaz 2 seneye götürür seni düşünüyrm baskanım.. Hamzanın Galatasarayda Yıpranmasını istemiyorum artık hocam kendinde degilsin piskolojin bozuldu sana yaramadı büyük takım calıstırmak akhisar veya bazı anadolu kluplerimiz zor günler geciyor geri dön saygınlıgını geri kazan :D evlatlarına sahip cık sen nereye gidersen evlatlarını da götür onlar ezilmesin yıpranmasınlar seviyoruz sonucta :) galatasaraydan ellerinizi cekin artık seviyoruz işte :))

Üst Alt