Dursun Aydın Özbek (ARŞİV) - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adanı da, bedava çayını da, seni oraya getiren menfaatçılarını da, kardeşini da al ve basgit, defolup git!!!!

Ya üzülüyordum, yemin ediyorum dalga geçtikleri kadar varmış. Ben bu kadar çapsız bir adam görmedim. Kulüp ve Türk futbol tarihinin en rezil ekibi olabilir.

Durduğu her saniye zarar bu varlığın!
Bir de Galatasaray'ı kullanan, menfaatı için her haltı yapan kımıl zararlısı fosillerin!

başkan hoca tek.direktör vs demiyorum. herhangi bir onuru olan şerefiyle yaşayan insan şu skandaldan sonra istifa eder.

sen son gün as oyuncularını sattın ve aldığın nadir oyuncuyu ise oynatamıyorusn.

şerefin varsa istifa et.

Aklın varsa istifa edersin yoksa kendine koruma ordusu tut. Taraftar sokakta görse 3-5 güzel söz söyleyecek sana.. YALANCı KOMiSYON NE ARARSAN VAR

böyle bir cl grubundan sonra yaşatılan şu skandallar sonrası kendisi ile birlikte akıl hastası hocası istikal mahkemelerinde yargılansa yeridir.
şu yaptıkları vatana ihanettir.
edit. yeridir demişim ama hayır derhal oo mahkemelr kuruılmalı ve bu ikisi gereken cezaları almalıdırlar.

allahinisi seviyorsaniz özbek basliginda ki baskan kelimesini siliniz, bunu haketmiyor bu sahis

CN6fFnyWoAAdyoi.jpg

Üst Alt