Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uzak ara daha iyiydi cengizden. Son sene yaptığı transferler ortada.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yiğit sen ciddi misin yoksa aklın ermiyor mu bu işlere? Mustafa Cengiz de 40-50 milyon euroluk transfer bütcesi ver o da yapar gelene gidene yillik 4 milyon euro maas verip.

Sonra UEFA gelir ve seni men edecegiz der. Sen bunu anlamiyormusun bu duruma bizi getiren lanet Dursun'un ta kendisi.

Evet bu yönetim transferde daha önce ve doğru planlama ile bu duruma belki düşmezdi ama lütfen su Dursun'u övüp durmayın eğer anlamıyorsanız.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yiğit sen ciddi misin yoksa aklın ermiyor mu bu işlere? Mustafa Cengiz de 40-50 milyon euroluk transfer bütcesi ver o da yapar gelene gidene yillik 4 milyon euro maas verip.

Sonra UEFA gelir ve seni men edecegiz der. Sen bunu anlamiyormusun bu duruma bizi getiren lanet Dursun'un ta kendisi.

Evet bu yönetim transferde daha önce ve doğru planlama ile bu durumu belki düşmezdi ama lütfen su Dursun'u övüp durmayın eğer anlamıyorsanız.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bi oyuncu kiralayamadilarmi abi 1 haftada ? Beceriksiz adamlar bu kadar basit.

Son senesinde paçayı kurtarmak için har vurup harman savurdu, yıllık ücretler hariç iyi kadro kurdu. Bu yönetim de şu zamana kadar yapılan yanlışları düzeltmekten ekstra fayda sağlayamaz oldu. Mustafa Cengiz mi Dursun Özbek mi kıyaslaması bile yapmam otelinde kalındığı için ücret alan bir adam bu kulübe başkan olmamalı. Forvet alınıp Şampiyonlar Ligi gelirlerinden telafi edilmeliydi. Önümüze bakalım renktaşlar olan oldu Fatih hocamıza desteğimizi esirgemeyelim. Yönetimler değişir, efsaneler unutulmaz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Devre arasında geldiğimiz noktaya bakınca bugün Mustafa Cengiz'e sallayanlarda utanma varsa utanacaklar. Yoksa Cengiz'e övgü dolu sözler söyleyecekler. İşte o gün burada hiç üşenmeden hepsinin suratına bugünleri çarpacağız!

GSC Yönetimi ve bazı arkadaşlar eksik olmasınlar zamanında moderatör olmamı istediler. Kendimi tanıdığım için kibarca reddetmiştim. Nedenlerinden biri şte bu başlık! Yetkim olsaydı başlığı kapatır, övgü dolu mesajları üşenmeden silerdim! Sonra tekrar açardım.

Ben sonsuz düşünce özgürlüğünü, özellikle sporda savunamam. Bir insan beceriksizse, başarısızsa başarısızdır. Bunun yorumu, sana göresi, bana göresi yok! Dursun Özbek soyguncu beceriksizin tekiydi. Büyük ikramiye kazanıp bir sene sonra sokaklara düşen milli piyango talihlileri gibi bir herifti. Bu adamı övmek, hakkını teslim etmek(!) düşünce özgürlüğü falan da değildir!!!

Fatih Hoca şapkadan tavsan çıkarınca cengiz için laf sokacakmış, ya birader ne içiyorsunuz sabah sabah. Fatih Terim 1 forvetle başarılı olunca sen cengiz i savunacaksan git nufusuna yazıl. Bu arada dursun malını oven adamla cengiz beceriksizini öven adam benim için aynı kafadadır

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ceza parasini şampiyonlar liginde çıkartırdik. Transfer yapilmaliydi.

Cl e bak giriyormusun daha, limiti yine gecersen. Hata yapildi mi? Yapildi. Modeste icin cok yüklendiler beles olabilir diye , ama olmadi.

Bizi bu bokluga sokan Dursun‘un. Her salaga 2+ Maas verirsen, beni sinir etti Sözlesmesini fesh ettim dersen (Olcan,Dany), böyle gecirirler sana iste.
He bu arada riva+Florya olaylarina hic girmiyorum

Bi karizma gelmiş eski başkanımıza :D
DmkGhiCX0AEArPH.jpg

Bu uğursuzu şaka maksadı ile bile övenlerin banlanmasını talep ediyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt