Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam 3,350,000 yıllık + ~550,000 verdiği Gomis'e 2,5 da peşin imza parası vermiş. İmzalarken de söz vermiş iyi oynarsan sonraki senelerde de bu paraya oynarsın diye.

Adam Uefa'dan aldığı maaş sınırlamasının etrafından dolanıyo güya. Dolanırken de Galatasaray'ı dolandırıyor.

Rica ediyorum şu adamın başlığı Dursun "Kayyum" Özbek diye değiştirilsin yahu. Adamın niyeti her gün daha net anlaşılmıyor mu?

Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek, SABAH'a konuştu ve iddialar ile ilgili, "Gomis'in menajeri yalan söylüyor! Sözleşmesinde her şey açık. Bu işler sözle mi yapılıyor? Yine de menajerini bana karşı doldurduklarını düşünüyorum" diye konuştu.

Ettigim tüm küfürleri geri aldim, gel ucaklari yeniden indir Büyük Baskan.

Bir daha gel, gel Giresundan
Musmula suratli, tiknaz boylum
Nerde, nerde nerdesin dost

Galatasarayın parasıyla uçak indirmek kolay rezil etti bizi ceza aldığımız sene de yönetim de mali işlerden sorumluydu bizi bu hale düşüren şeytan budur.Transferler de düzenbazlık,belge yetiştirememe,el altından para verme,etmeyecek topçuya uçuk yıllık ücret verme ne yamuk ararsan yaptı kulübün içine etti uğursuz

Dursun bile 29 gol atan Gomis'i sattıktan sonra yerine adam almayıp CL'ye tek forvet gidecek kadar aptal değildi.

Gider gömerdi parayı örnek modesteye 2 ay sonra fifa ceza çıkarırdı. Yada Tolga gibi bir yavşaktan baz alırsak bugün bizden aldığının 4 de birine anlaştı mesela o misal gömerdi parayı. Yada belhanda gibi bir bidona 10 daha gömerdi. Sonra men alırdık. Dursun işe ŞL gitme imkanımız yoktu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt