Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dursun Özbek 2017 yaz aylarında kulüp başkanı oldu sanıyor heralde bazıları, tutuşan götünü kurtatmak için paraları dağıttı diye kıymete binmiş.Galatasaray ın 2 sezonunu doğrudan çöpe atmış kişi övülüyor.

Kafami buluyorsunuz forumla? Bu ***** yüzünden bu durumdayik. O kadar para harcamasiydi, UEFA öyle agir koymazdi bize ve para harcaya bilirdik.

Gider gömerdi parayı örnek modesteye 2 ay sonra fifa ceza çıkarırdı. Yada Tolga gibi bir yavşaktan baz alırsak bugün bizden aldığının 4 de birine anlaştı mesela o misal gömerdi parayı. Yada belhanda gibi bir bidona 10 daha gömerdi. Sonra men alırdık. Dursun işe ŞL gitme imkanımız yoktu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya mesele bunlar değil. Dursun gibi gerizekalilikta nirvana biri bile böyle bir şeyi yapmazdı, cesaret edemezdi. Bunlar yaptı ama. Yoksa koyim dursuna. Abv bunun.

Bugün neredeyse hiç işim olmadığı için tüm günümü forumda, transfer nöbetinde geçirdim. Birçok taraftarımızdan midem bulandı. Onların GSC’ye sızmış Fenerbahçeli, Beşiktaşlı taraftar olduğuna inanmak istiyorum.

İki ay önce ffp yüzünden nutkumuz tutulmuş ceza yememek için dualar ediyorduk. UEFA kalkıp affediyor kriterler belirliyor. Yönetim de buna uymak adına kontrollü gidiyor para saçmıyor. Buna karşılık adamları beceriksiz ilan ediyorsunuz. Ayıptır günahtır.

Forvet forvet diye ağladığınız şu iki gündür dönen isimler çok mu faydalı olacaktı. Love mu iyi Sinan mı! Yarım saatte nefes nefese kalan Seleznov mu! Adını ilk kez bugün duyduğumuz Cornelius mu Muğdat mı! Modeste oluyordu ama hukuki sorunlar çıkmış. Mali olarak bu kadar kötüyken kumar mı oynamalıydık. Kendinize geliniz.

Belhanda feghouli gomis e milyonları veren, komisyonun tillahını dağıtan Özbek denen adamın önüne Mustafa Cengiz’i atıyorsunuz. Haddinizi bilin!!!!

Allah bununda cezasını versin o kadar kötü bi yönetim sergiledi ki sokakdan ilk cevirdiğimiz adamı başkan diye aldık hep bunun yüzünden. Çıtayı o kadar düşürdü ki ogün bunla beraber ajdar aday cıksaydı ajdarı seçerdik..

:asd:
Dl8oiQsX0AA3iGx

Dursun kaptan batumdan avare etti kalktı
Şişirdi yelkenleri, sigarasını yaktı

Pupa yelken giderken, küpeşteye yaslandı
Görsen dursun kaptanı, sanırsın bir aslandı

DPEfae7W0AAe-Dt.jpg

Dursun Özbek mi Mustafa Cengiz mi dersen, bu saatten sonra al birini vur ötekine derim. İkisi de yalancının önde gideni oldular.

Üst Alt