Dursun Özbek, %100 Futbol'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, %100 Futbol'da!

Büyük başkan ! 2 Yıldır günahını almışız senin. Bu sene taş gibi takım kurdun sağolasın.

Yok la yok. Defol git...

Takım iyi ama sen yine de defol.

1gAJaA.png

Dursun Özbek: "Sezon başlangıcı iyi değildi. Östersund'a elenmek bir travma yarattı."
Dursun Özbek: "Tudor'da sizi etkileyen bir şey var. Karşı karşıya konuşup çalıştığınız zaman enerjisini hissediyorsunuz."
Dursun Özbek: "Karşılıklı konuşurken motive oluyorsunuz, enerjinin size yansıdığını görüyorsunuz. Beni etkileyen hususlar bunlardı."

Dursun Özbek: "Çıtayı dün akşam çok yükselttik. Oyunculara da söyledim. Bu çıtanın altına düşemeyiz. İşimiz bu yüzden biraz daha zorlaştı."
Dursun Özbek: "Hayatımda dünkü maç kadar heyecan duyduğum bir maç olmadı. Takım oynarken inanılmaz heyecan duydum."

Dursun Özbek: Takım yıllandıkça futbolcularda farklı hisler oluşuyor, farklı tarzlar gelişiyor
Dursun Özbek: Futbolcu bazen öyle bir hale geliyor ki... 4-5 sene oynamış, artık kendini Galatasaray'ın her şeyi olarak görüyor.
Dursun Özbek: Kötü bir futbolcu olduğu için değil. Galatasaray'ı çok sevdiği için artık yönetimle bazı kararlarda yarışma haline giriyor.

Üst Alt