Dursun Özbek, %100 Futbol'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, %100 Futbol'da!

Dursun Özbek: "Çıtayı dün akşam çok yükselttik. Oyunculara da söyledim. Bu çıtanın altına düşemeyiz. İşimiz bu yüzden biraz daha zorlaştı."
Dursun Özbek: "Hayatımda dünkü maç kadar heyecan duyduğum bir maç olmadı. Takım oynarken inanılmaz heyecan duydum."
Bende de bu his hasıl oldu. Takım dün çok fazla iyiydi adeta Atletico Madrid ayarında top oynadık bütün sezon böyle gitmez muhtemelen ama umarım çok inişli çıkışlı bir takım değil de daha istikrarlı ve bunun bir tık altında futbol oynarız ki o da bizi şampiyon yapar zaten.

Dursun Özbek: Galatasaray'ın böyle oyuncularla yollarını ayırmaya başladığını bu sezon başında gördük.
Dursun Özbek: "Çok az hoca Tudor gibi 10-15 gün içinde bu oyuncuları uyum içinde oynatır."

Dursun Özbek: Bir günde hem böbrek ameliyatını, hem apandisiti, hem karaciğer ameliyatını aynı anda yapamazsınız.
Dursun Özbek: Başkan yardımcısı olduğum dönemden beri bu takımın değişmeye ihtiyacı olduğunu tespit etmiştim ama bir anda yapamazsınız.

..
82360463ed9b368e57d95afefeef29ec.jpg

Dursun Özbek: Bana "Riva'yı sattı, parayı futbolcuya götürdü" gibi mesnetsiz laflar ediyorlar.
Dursun Özbek: Başkan arkadaşlarım beni arıyorlar. Ya Başkan uçaklar iniyor kalkıyor? Nasıl oluyor diye söylüyorlar.

büyük başkan
büyük kadro kurdun,kıskananlar çatlasın
egosu için geri adım atmayıp,gsli kisvesi altında senle dalga geçen şerefsizler kudursun

Dursun Özbek: Sene başında Galatasaray'da oynamak istemediğini belirten oyuncular vardı. Bunlarla konuştuk, "Gitmek istiyorsan git" dedik.
Dursun Özbek: "Futbolcuların maliyetini alt alta toplayarak kar zarar tablosunu çıkartmak çok önemli. Gitmek isteyeni gönderdik."

Dursun Özbek: "İşin özeti şu, ilk olarak bonservis kısmı. İkinci olarak verdiğin maaş, hesap, vergi vs, üçüncü olarak FFP."
Dursun Özbek: Biz, bizde oynamak istemeyen oyuncularla yollarımızı ayırdık. 18 milyon Euro gelir ettik. Bunun %90'ı peşin.
Dursun Özbek: €34M bonservis ödedik. Demek ki €16M bedelle bu takımı tuttuk.

Üst Alt