GSC Haber - Dursun Özbek: "5 tane futbolcumuza resmi teklif var ama takımın bozulmasından yana değilim" - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ünal aysal dönemi yabanci siniri olmasaydi belki cl'de final bile oynardik takviyelerle, o dönem de aynisini yaptilar

simdi de erden timur var yine aynisini yapiyorlar

bizim önümüze tas koyacaklarina kendilerini gelistirmeye calissalar türk futbolu gelisir ama bu ezik kafalarla asla

Dursun Özbek: "Galatasaray, Bankalar Birliği anlaşmasından çıkmak zorunda. Bankalar parayı vermiş ama sana iş yaptırmıyor. Haklı olarak öyle bir kontrol mekanizması kurmuşlar ki... Örneğin Zaniolo'nun maaşını ödeyeceksin, önce Bankalar Birliği konsorsiyumuna talep göndereceksin, o adam inceleyecek. Adam sana "Hayır, göndermeyeceksin" diyebilir. Kendi paranı kullanamıyorsun."

banka kulüp, şirket ve sahış tanımaz kural neyse onu uygular.. şirket olarak kendi paramızla ödeme yaparken bile ödemeye ilişkin faturayı bankalara bildirmekle mükellefiz.

para sana ait olabilir ama o bankalar bir dünya borcun var. isteniyor ki istediğimiz gibi at koşturalım sonra borç dağ gibi büyüyor

amacı en uzun süreli gs başkanlığını rekorunu kırmak 1 senesi kaldı çünkü
Bilemedim. Ama erden bey seneye başkan adayı anladığım kadarıyla. Ancak başkanlık süresini 2 seneye çekmeye çalışmak niye onu anlamadım. Kötü giden zaten bir şekilde gönderiliyor. İyi gidenin de 2 senede projeleri tam anlamıyla yerine getirmesi çok zor. İstemeyen zaten erken seçime gider bırakır görevi.
Tabi ki bu düşünceler işler iyi giderken kurduğum düşünceler. Elmas dönemi gibi olsa farklı düşünebilirdim.

Bilemedim. Ama erden bey seneye başkan adayı anladığım kadarıyla. Ancak başkanlık süresini 2 seneye çekmeye çalışmak niye onu anlamadım. Kötü giden zaten bir şekilde gönderiliyor. İyi gidenin de 2 senede projeleri tam anlamıyla yerine getirmesi çok zor. İstemeyen zaten erken seçime gider bırakır görevi.
Tabi ki bu düşünceler işler iyi giderken kurduğum düşünceler. Elmas dönemi gibi olsa farklı düşünebilirdim.
1. amaç rekoru kırmak
2. amaç arkasında güçlü bir galatasaray bırakmak

Üst Alt