GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç denen zat bir proje değilse, tedavi edilmeli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Resmi sitede açıklamanın tamamı var. İletişim falan derdikya bu sefer iyi bir iletişim olmuş ve başkan her konuyu az çok açıklamış. BB konusunda da önemli açıklamalar var A ve B planı oldukları ve bu planlar çerçevesinde görüşmelerin devam ettiğini Mayıs'tan önce BB'den çıkılacağını bunun için çalışıldığını ve açıklamalarından benim anladığım artık sana gelindiğini belirtmiş başkan. Gayet yerinde iyi açıklamalar. Kesinlikle bonservis oyuncu getirmeyin dememiş lakin öncelik gerek seçimden gelecek yönetimin önünü kapatmamak gerekse devre arasında istenen oyuncuların olmadığı için kiralığa verilsin demiş. Yani istenilen adamlar olsaydı bonservisle alınırdı ama belli ki asıl hedefler devre arası olmamış.

''2024'te emaneti teslim edeceğimiz bir seçim dönemine geliyoruz. galatasaray'a önümüzdeki dönemin hayırlı olması ve bu dönemde yapılan işlerin bir tık daha üste taşınması için yeni gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum.''

Galiba başkanlığı bırakacak.

''2024'te emaneti teslim edeceğimiz bir seçim dönemine geliyoruz. galatasaray'a önümüzdeki dönemin hayırlı olması ve bu dönemde yapılan işlerin bir tık daha üste taşınması için yeni gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum.''

Galiba başkanlığı bırakacak.
"Galatasaray'da şöyle bir usul yok. Ben Galatasaray'a başkan olmak istiyorum gibi bir söylemle ortaya çıkılmaz. Bütün Galatasaray üyelerinin çıkmaması lazım. Camia zaten birbirini tanıyan bir camia. Camia üyelerinin kapasitesini, yapabilecekleri şeyleri çok iyi tahlil eden bir genel kurulumuz var. Dolayısıyla Galatasaray'a hizmete sıra geldiği zaman zaten camia size bu çağrıyı yapar. Hiçbir kulüp üyesi de camianın, genel kurulun yaptığı bu çağrıyı cevapsız bırakmaz. Galatasaray'da görev verilir. Elbette Galatasaray'ın ihtiyacı olunan her yerde ben ve arkadaşlarım varız. Biz şu anda Mayıs ayındaki seçimden ziyade söz verdiğimiz işlerin bitirilmesine konsantreyiz. Seçime daha aşağı yukarı 4 ay var. Bu süreyi, hizmet maksadıyla değerlendirmek istiyoruz. Şu anda bir seçim çalışması içinde değiliz. Onu vakti zamanı geldiği zaman oturur, düşünürüz. Camiamızın talepleri, görüşü doğrultusunda hareket ederiz."

Buradaki açıklamasıyla bırakmayacağı ve 1 dönem daha olacağı anlaşılıyor. Orada emanati teslim edecek sonuçta yeni bir yönetim oluyor mevcut başkan olarak o şekilde açıklama yapmış gibi algıladım ben. Açıklamanın tamamına bakmak daha doğru attığım kısımda camia Dursun ÖZbek aday olsun dediği için devam edecek bence.

Başkana helal olsun. Aklımızdaki herşeyi söylemiş. Bölücü bir projemisin yoksa patolojik vakamısın diyerek durumu açıklamış. Herkes bunun farkında zaten. Daha ilginci kulüplerbirliğitoplantısında Alikoç ligin başında diğer tüm kulüp başkanlarını karşısına alıp bu sene öyle böyle heryolu deneyip şampiyon olacağım derken sizde bana itaat edin yolumuzu açın demeye getirmiş, bunun meyvalarını yiyolar. Bu sene herşeyiyle şaibelidir bence 2011 in tekrarı gibi. Sadece bizim bu kadar puan toplayacağımızı hesaba katamadılar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece o değil BB ve transfer ile ilgili de açıklamalar yapmış yani iletişim diyorduk ya bu sefer bunu doğru yapmış. Sadece Ali Koç tarafları dikkate alınmış ama kulüp için gayet bilgilendirici bir açıklama olmuş.
Bu yezidlere karşı susması en büyük hatasıydı. Dolayısıyla o kısmı hepsinden kıymetli, içimin yağları eridi resmen

Üst Alt