GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç denen zat bir proje değilse, tedavi edilmeli" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu sene şampiyon olmak işte bu yüzden önemli, tarihe karışabilirler ve elimizde onları tarihe karıştırma fırsatı var. mali durumları berbat durumda, hiçbir başarıları yok

Sezon başı kulüpler birligi ilk toplantısında bu sezon şampiyon olmak için fıtratımda olmayan herşeyi yapacağım demiş tehdit ederek. Cidden psikolojik bir vaka, tamamen kontrolü kaybetmiş

Katılıyorum, yapılması gereken en basit ve en etkili yöntem bu olur. Açıklamaya gerek yok her hafta her bunlar ağzını açtığında paylaşıcaksın birkaç video, el pozisyonunu, Icardiye atılan yumruğu, verilmeyen penaltılarımızı, hatta edit yapacaksın kendi öz evlatlarının (Rıdvan vs) bu pozisyonlara yaptığı yorumları. Çok basit ya. Her gık dediklerinde yapıştıracaksın videoyu, fotoğrafı. Trio'dan alıntı koy ya çokmu zor at bir link. Neden yapılmaz anlamıyorum.
Ya şunu o kadar çok söyledim ki... Bu milletin gözüne birşeyleri sokmazsan anlamazlar, yani iyi güzel sağlam konuşmalar ama etkisi yok. Sonuçta medyada kimin daha güçlü ve etkin olduğu belli, algıyı hangi tarafın daha etkili yönettiği belli. Bunlara karşı kuru sıkı konuşma ile olmaz, devamlı görsel paylaşıp insanların hafızasına kazıyacaksın, başka türlüsü olmaz. Icardi'ler Zaha'lar daha sahada çok dayak yer böyle giderse. Biz de anca dövündüğümüz ile kalırız.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya şunu o kadar çok söyledim ki... Bu milletin gözüne birşeyleri sokmazsan anlamazlar, yani iyi güzel sağlam konuşmalar ama etkisi yok. Sonuçta medyada kimin daha güçlü ve etkin olduğu belli, algıyı hangi tarafın daha etkili yönettiği belli. Bunlara karşı kuru sıkı konuşma ile olmaz, devamlı görsel paylaşıp insanların hafızasına kazıyacaksın, başka türlüsü olmaz. Icardi'ler Zaha'lar daha sahada çok dayak yer böyle giderse. Biz de anca dövündüğümüz ile kalırız.

Bizim kulübün bu örgütle medya mücadelesi veren bir iletişimi birimi kurması şart. Her hakem hatasını sosyal medyada paylaşıp bunların algı çalışmalarına engel olunmalı.

Bizim kulübün bu örgütle medya mücadelesi veren bir iletişimi birimi kurması şart. Her hakem hatasını sosyal medyada paylaşıp bunların algı çalışmalarına engel olunmalı.
Ya akıl alır gibi değil, bu ülkenin sözde en çok taraftarına sahip spor kulübüsün ve bir medya yapılanması dahi oluşturamamışsın gerçekten büyük fiyasko bu. TV kanalı yapıp Türksat'a bile sokamayan bir camiayız, şunun izahı yok hakikaten.

Başkanı önceki dönem çok eleştirmiştim. Bu dönem mükemmel bir temsiliyet gösteriyor. Duruşu, konuşması ve kurumsal yapıyı temsili gerçekten takdire şayan.

Başkan hak ettikleri dilden konuşmuş yalnız Galatasaray'ın dili günün sonunda ne olursa olsun Galatasaray gibi olmalı. Ülkede haydutluk ve sosyal terör almış başını gitmişken sonunu düşünmeden asla konuşulmamalı. Örneğin AK'un hakemleri hedef gösteren konuşması ciddi manada sıkıntılı bir dildi, samanlıkta çakmakla oynamanın gereği de yok faydası da. Bu zavallıları entelektüelliğimizle de gayet ezebiliriz.

Başkan'ın ilk defa bu kadar net ve güzel konuştuğunu görüyorum. Çıkartıp suratına suratına vurmuş Fırıldak Ali'nin tebrikler. İnsan olan şu lafları yedikten sonra 3 ay sokağa çıkamaz ama bu herif kravatlı ceketli Rambo Okan olduğu için çıkmış yine TV'ye davet etmiş yüzsüz utanmaz herif.

Üst Alt