GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç'un proje olduğunu ifade etmiştim. Google'a ananas yazın ne çıkıyor bakın" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Ali Koç'un proje olduğunu ifade etmiştim. Google'a ananas yazın ne çıkıyor bakın"

"Bütün gelirlerin %50'si Bankalar Birliği konsorsiyumu tarafından bloke ediliyor. O da ne demek? Hazırladığınız bütçenin iki katını hazırlamak demek. Bundan sonraki dönemlerde gelen yönetimlerin bilmesi gereken bu."

ne alaka? sen butceni hazırlarken borcunu hic odemeyecekmis gibi mi hazırlıyordun?
Neye göre kime göre. Misal o dönem ekstra bir gelir çıktı diyelim atıyorum ş.liginde tur atların 10 milyon geliyor ve sen devre arası bunu takımı güçlendirmek için kullanamıyorsun.
Boeyi sattın boeyin yerine 10 milyon harcaman lazım atıyorum parayı zaten peşin almıyorsun aldığının da yarısına anında çökülüyor.
Örnekleri çoğaltalım ş.ligine girişimiz garanti değildi misal oradaki parayı gelirinimiz şu diye plan yapamazsın tur atladıktan sonra anca bunu yaparsın yani sezon başladıktan sonra.

Dursundan çok haz etmem de adam bunları bahsediyor. Bundan çıkmazsan olacağı bu diyor. Geçen seneki faiz ile de bu seneki bir de değil ayağını yorgana göre uzat durumu da yok.
Bu sene işler kötü gitse ş.ligine gidemesek, oyuncu satamazsak, ligde de beşiktaş gibi erken kopsak (ki yapılmaya çalışılmadı değil)
en geç ağustosta +30 milyon euroyu nereden yaratıp ödeyeceksin.

2 milyon dolar şampiyonluk primi var. Toplam ligden kazancın 10 milyon dolar civarı. 10 da yayından alsan 20.
sadece 30 milyon dolar maaşlı takım yapsan vergi vs derken 45 milyon dolar net giderin var.

Gereksiz yere %46 faiz var sadece onu ödemek için 30 milyon dolar ödemelisin.
Etti mi senelik 75 milyon dolar.

Sonra bonservis harcasana kardeşim.

Bol keseden sallamayla olmuyor bazı şeyler.

Nasıl yok yahu daha ne desin?
böyle toplantılar spontane olmaz önceden hazırlanacaksın sana haftalardır yapılan pislikleri tek tek anlatacaksın özellikle hakemlerle ilgili direkt isim vereceksin biz ne hikmetse cok sevıyoruz gliba hakemleri
işin özeti sana yapılan pisliklere aynı tondan etkılı cevaplar veremezsen birşey değişmez bunu yapabilecek tek kişi erdendi
neyse sıkıldım artık bu mevzulardan bu adam şahsi menfaatleri içinmi ne haltsa artık korkuyor,pisliklerde dozaj arttırarak devam edecek

bankalar birliği konusu içimi gıcıkladı. umarım çıkmak konusunda dirayetimiz ve planımız devam etmektedir.
O lafı her BB konusunda söylüyor BB'den çıkmanın önemi ve nedeni anlaşılsın diye. Diğer konulardan dolayı yarım kaldı gibi oldu. Divan'da daha net konuşulacaktır orada net bir açıklama duyarız herhalde. Geçen haftalarda AA'ya yaptığı en detaylı açıklama da bu Koç'a ilk proje dediği açıklamaydı orada BB'den çıkma çalışmaları ve görüşmelerimiz devam ediyor A ve B planlarımız var diye net bir şekilde söylemişti kendisi.

böyle toplantılar spontane olmaz önceden hazırlanacaksın sana haftalardır yapılan pislikleri tek tek anlatacaksın özellikle hakemlerle ilgili direkt isim vereceksin biz ne hikmetse cok sevıyoruz gliba hakemleri
işin özeti sana yapılan pisliklere aynı tondan etkılı cevaplar veremezsen birşey değişmez bunu yapabilecek tek kişi erdendi
neyse sıkıldım artık bu mevzulardan bu adam şahsi menfaatleri içinmi ne haltsa artık korkuyor,pisliklerde dozaj arttırarak devam edecek
Hiç katılmıyorum bu sefer gayet sert tonda açıklamaları yaptı. Hakemler daha çok olmadı saldırıya uğrayalı o yüzden hedef gösterme yapmıyor. Bence senin ön yargın var.

Bu ali’nin eniştesi olan herife divanda haddi bildirilmeli bu arada.
Galatasarayın büyümesine dinamit koyan Uefa kupasını marka adı altında paraya çevirmemize engel olan heriftir ayrıca kendisi.

Galatasaray, birçok cephede savaşıyor. Bir koalisyona karşı savaşıyoruz, yarışmayı sürdürüyoruz. Bunun mevcudiyetini herkes biliyor, isim açıklamaya gerek yok. Camiamın bunu görmesini istiyorum. Aynı abilerimizin Çanakkale'de, Kafkaslar'da şehit düştükleri dönem gibi. Bir koalisyona karşı mücadele veriyoruz.

Abi bu nasıl örnek ya. :asd:

Galatasaray, birçok cephede savaşıyor. Bir koalisyona karşı savaşıyoruz, yarışmayı sürdürüyoruz. Bunun mevcudiyetini herkes biliyor, isim açıklamaya gerek yok. Camiamın bunu görmesini istiyorum. Aynı abilerimizin Çanakkale'de, Kafkaslar'da şehit düştükleri dönem gibi. Bir koalisyona karşı mücadele veriyoruz.

Vahdettin'i örnek veriyor işte. Bence de benziyor süreç. Ama cümleleri düzgün kuramıyor maalesef.

okumuş adam vatan hainleriyle, düşmanla uğraşıyoruz diyememiş de örneklendirmiş.

Evet Dursun başkan cümleyi düzgün kuramıyor

Çünkü kelime haznesi bence yeterli değil

Ama vermek istediği mesaj net

Şöyle ki;

Başkan burada Birinci dünya savaşı ve akabinde devam eden İstiklal savaşı zamanlarında

Galatasaray lisesinde okuyan ama ülkenin bekaası için küçücük yaşlarda cepheye gidip şehit düşen Galatasaray lisesi şehitlerine bir gönderme yapmış

Evet Dursun başkan cümleyi düzgün kuramıyor

Çünkü kelime haznesi bence yeterli değil

Ama vermek istediği mesaj net

Şöyle ki;

Başkan burada Birinci dünya savaşı ve akabinde devam eden İstiklal savaşı zamanlarında

Galatasaray lisesinde okuyan ama ülkenin bekaası için küçücük yaşlarda cepheye gidip şehit düşen Galatasaray lisesi şehitlerine bir gönderme yapmış

FNE-NX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Müthiş bir benzetme yapmış. Bu açıdan düşünmemiştim zaferin rengi saçmalığından sonra oraya da gönderme yapmış başkan. Kelime dağarcığı kısıtlı da olsa Galatasaray Lisesi mezunu başkanlarımız her daim kültürle fenere saplamaya devam ediyorlar

Üst Alt