Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi!

Ondan sonra da git Gs ye sahip cik diyorsunuz , tatil fotolari attigimda kongre gunlerinde

size o gun de soyledim , sonucu onceden belli isler hepsi , gidip bir gun harcamaya bile degmez , o yuzden de dursunun tek aday gibi oldugu secime gitmeme gerek mi var

Benim anlamadığım sen Galatasaray SK üyesi değil misin ben mi yanlış anladım bunca zamandır? Niye üye oldun o zaman? Sanki adama üye olmadığı fanatik olmadığı halde paran var git üye ol dursunun seçilmesini engelle falan diyoruz, sen o kongreye üyeysen gidip üyeliğinin gereğini yapacaksın. Taa İsviçre'den işini gücünü bırakıp gelerek kulübü kanser edenlere dur demek için çabalayan, amacı Galatasaray olan insanlar üye olmalı o kongreye, senin gibi davetlerden yemek fotosu paylaşacak çıkarcılar değil.

Son düzenleme:
SON DAKİKA -Ali Naci Küçük: “Bizzat görüşmedim ama en yakın çevresinden aldığım bilgi şu; 2 hafta önce Terim teklif beklemiş ve gelirse 6 aylık olsa bile evet demeye hazırım demiş.”
Terimin gelmeyeceği düşünmek aptallık olur
Dursun yaş yere yatmaz
Terim gelmezse taraftar yaşatmaz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim anlamadığım sen Galatasaray SK üyesi değil misin ben mi yanlış anladım bunca zamandır? Niye üye oldun o zaman? Sanki adama üye olmadığı fanatik olmadığı halde paran var git üye ol dursunun seçilmesini engelle falan diyoruz, sen o kongreye üyeysen gidip üyeliğinin gereğini yapacaksın. Taa İsviçre'den işini gücünü bırakıp gelerek kulübü kanser edenlere dur demek için çabalayan, amacı Galatasaray olan insanlar üye olmalı o kongreye, senin gibi davetlerden yemek fotosu paylaşacak çıkarcılar değil.

Olsunlar memnun oluruz , tek baskan adayi var , ne isteniyor alelade uyelerden anlasam

ya gidip oy veririz ya da gitmez tatilde takiliriz , aday yoksa napalim

Arayışlara başladık diyor ne arayışı kardeşim ? Yapacağınız iş Fatih Terim'i getirmek. 2 senede 150 kere teknik direktör değiştirdin zaten. Artık Terim'i getirmenin vakti geldi de geçiyor bile. Terim yoksa bizden destek falan beklemesin. Umarım sağlam bir aday çıkar da halt eder şu herifi.

Toplantının büyük bir kısmını radyodan dinledim.

Utanç yayınıydı.

Başkansın. Seçim kararı alınıyor. "Yarın basın toplantısı yapacağım" diyorsun ve kameraların karşısına çıkıyorsun. Bir ay sonra yeniden seçim olacak ve başkanlığın en büyük adayısın. Ancak kaçamak cevaplar veriyorsun. Biz Galatasaraylıların gönlünü okşayan popülist cümleler kuruyorsun.

Teknik direktör soruluyor ki en önemli sorun bu dün akşam itibariyle çalışmaya başladık diyor. Sözcü muhabiri dolandırmadan şak diye "Fatih Terim'i düşünüyor musunuz?" diye soruyor "başka soru alayım" diye cevap veriyor.

Verilen mesajlar hiç ümit verici değildi. Üzgünüm.

Periscope'dan 20 dk. dayanabildim.
En çok neye üzüldüm biliyormusunuz.
Şarjım %17 indi.
Bu bilmem neyin ağzına bakıyoruz biz bitmişiz abi.
Katakulliye getirdi koskoca Galatasarayı bir 3 sene daha kimse dayanamaz.

Terim değil Mourinho Zlatan Messi Boateng Neuer kombosu yapsa bile
Dursun artık durmasın!!!

Gscimbom Mobile

"HERKES YENİ BAŞKANIN ETRAFINDA BİRLEŞMELİDİR"

"Yönetim kurulumuzda geçmişte istifa eden arkadaşlarımız nedeniyle zaten eksikler vardı. Daha önce imza toplayan arkadaşlar da bu yönetimin güçlenmesi gerektiğini belirtmişlerdir. Biz sadece yönetim olarak camia olarak güçlü olmak zorundayız. Mayıs 2018 Galatasaray için çok kritik bir tarih. Her Galatasaraylı da bunun bilincinde. 20 Ocak'ta kim seçilirse seçilsin geriye kalan Galatasaraylılar o başkanın etrafında birleşmelidir ve 2018 yürüyüşünde başkanla beraber hem şampiyonluk hem de Sportif A.Ş. edimlerimiz için bir arada olmalıdır."

"HİZMETE DAVET EDİLENLER HİZMETTEN KAÇMASIN"

"Şu ana kadar kimseyle yöneticilik için görüşmedim. Kararı dün aldık ama herkesle görüşeceğim. Galatasaray'a hizmet etme arzusunda olan kim varsa onunla görüşeceğim. Galatasaray'a en iyi hizmeti kim verecekse onunla görüşmeye hazırım. Hizmete davet edilen kişiler de lütfen hizmetten kaçmasın."

YENİ YÖNETİMİN GÖREV SÜRESİ TARTIŞMASI

"Ünal Aysal ikinci döneminde seçime giderken seçim süresi belliydi, Alp Yalman seçime giderken de seçim süresi belliydi. Bugün bir ihtiyaç hasıl olmuştur. Gelecek yönetimin önündeki projeleri uygulaması için zamana ihtiyacı vardır. Galatasaray'da içtihat niteliğinde örnekler var. Geçmişte Ünal Aysal'ın ikinci seçimi var. Kaç yıl görev aldı? Burada fazla bir tartışmayı gerektirecek bir konu yok. Galatasaray'da 3 aylık seçim mi yapmak faydalı yoksa gelecek yönetime projelerini uygulayacak zamanı vermek mi faydalı. Seçime herkes eşit şartlarda giriyor."

Şair şurada ne anlatmış cidden biri açıklasın benim beynim yetmedi algılamaya

Dursunun karşısına çıkacak aday Terimle anlaşırsa seçimi kazanır. Hem dursundan kurtyluruz hem terim hoca olur ve şampiyonluk gelir. Yapılacak tek şey budur. Ali dürüst mesela terimi ikna eder ve seçime girerse dursun kaybeder. Yoksa bu adam 3 sene daha kulübün azına sıcack

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Toplantının büyük bir kısmını radyodan dinledim.

Utanç yayınıydı.

Başkansın. Seçim kararı alınıyor. "Yarın basın toplantısı yapacağım" diyorsun ve kameraların karşısına çıkıyorsun. Bir ay sonra yeniden seçim olacak ve başkanlığın en büyük adayısın. Ancak kaçamak cevaplar veriyorsun. Biz Galatasaraylıların gönlünü okşayan popülist cümleler kuruyorsun.

Teknik direktör soruluyor ki en önemli sorun bu dün akşam itibariyle çalışmaya başladık diyor. Sözcü muhabiri dolandırmadan şak diye "Fatih Terim'i düşünüyor musunuz?" diye soruyor "başka soru alayım" diye cevap veriyor.

Verilen mesajlar hiç ümit verici değildi. Üzgünüm.
Sözcü muhabirini hiçbir şekilde dikkate almamasının sorduğu sorudan kaynaklı olduğunu mu düşünüyorsun.Sözcü değil de Yeni Akit deseydi sabaha kadar cevap verirdi emin ol.Tam bir siyasi kukla başımızdaki şahıs.Gördüğüm en büyük yalamalardan kendisi.Rezil,kepaze,şahsiyetsiz,ne idüğü belirsiz bir herifle başbaşa kalmış durumdayız

Sözcü muhabirini hiçbir şekilde dikkate almamasının sorduğu sorudan kaynaklı olduğunu mu düşünüyorsun.Sözcü değil de Yeni Akit deseydi sabaha kadar cevap verirdi emin ol.Tam bir siyasi kukla başımızdaki şahıs.Gördüğüm en büyük yalamalardan kendisi.Rezil,kepaze,şahsiyetsiz,ne idüğü belirsiz bir herifle başbaşa kalmış durumdayız

Ben o kadar olduğunu düşünmüyorum. Düşünmek istemiyorum. O soruyu kim sorsa aynı tepkiyi verirdi bana göre.

Öyle tepki görmesinin sebebi o soru sorulmadan önce kıvırarak Terim iddialarına cevap verdi. O muhabir de kıvırmadan laga luga yapmadan soruyu açıkça sordu. Başkan da afalladı başka soruya geçti. Güzel de soru sordu.

İyi muhabir sorduğu soruya yanıt almazsa bile sorunun yanıtsız kalışı bile iyi bir gazetecilik örneği olmuş olur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dünden beri muhalefetten herhangi birinin ya da kongrede öenmli etkisi olan birinin adaylık olmasa bile sadece seçim kararını değerlendirmemesi, basına bu konuda bir demeç vermemesi garip değil mi?

Şöyle bir twit gördüm. Haksız da sayılmaz hani.

50126281134648f33fe58e35dbb1c23f.jpg

Üst Alt