Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi!

Yazıklar olsun ulan, sizin gibiler bu takımı haketmiyor, geldiğiniz yere geri dönün ve başkanlık koltuğunu işini bilen birisine bırakın.. Yeter! Allah aşkına yeter..

Son düzenleme:
Çok doğru söylemiş erkekleri göreyim diye

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabi ki de Dursun Özbek demokratik reflekslerle seçime gitmiyor ama madem muhalefetsin girin kurtarın bizi bu adamdan. Tek bir aday çıkmayıp mütemadiyen eleştiri yapan insanlar art niyetlidir ve Galatasaray’a zarar vereceğini düşünüyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tabi ki de Dursun Özbek demokratik reflekslerle seçime gitmiyor ama madem muhalefetsin girin kurtarın bizi bu adamdan. Tek bir aday çıkmayıp mütemadiyen eleştiri yapan insanlar art niyetlidir ve Galatasaray’a zarar vereceğini düşünüyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sinek sivri sinek saz hesabı bizim camia
Taraftar yönetim aynı zihniyet anca gürler

Hıncal Uluç: Bu Dursun'un seçim diye diye bizi bir ketenpereye getirmesinden korkuyorum.
Ahahahahaha

Bu Dursun gece başını yastığa koyunca nasıl rahat uyuyabiliyor ki ? Hadi beceriksizliğinden kaynaklanan skandalları falan geçtim, bir insan başkanlık koltuğunda oturduğu bir kulübün taraftarının %99'undan küfür yemeyi kendine nasıl yedirebilir ki.

Toplantının tamamını şimdi izledim. Bu adam delirmiş. Ne yaptığı çok belli. Amacı aceleye getirip 3 sene daha ağzımıza sıçmak. Terim filan hikaye, düşük profilli birini getirecekler.

Ayrıca sorulara verdiği cevaplar komedi. Tam bir kişiliksiz.

Toplantının tamamını şimdi izledim. Bu adam delirmiş. Ne yaptığı çok belli. Amacı aceleye getirip 3 sene daha ağzımıza sıçmak. Terim filan hikaye, düşük profilli birini getirecekler.

Ayrıca sorulara verdiği cevaplar komedi. Tam bir kişiliksiz.
Seçileceği belliyse (sportif başarısızlıkta bile) genel kuruldan bu garantiyi almışsa neden şimdi seçime gitti ? Düşük profilli birini 6 aylığına da getirebilirdi ? Ben ne yapmak istediğini anlamadığım için sizlere soruyorum.

bugunk, açıklamaya kadar terimi getirmek istediği için seçim kararı aldığını dusunuyordum ancak bugun ısrarla terım sorularını gecıstırmesı, hocayı yıpratıyoruz soylemı bende bıraz kusku uyandırdı.

yonetımde tek kişi daha istifa etse yönetim düşeceği için t.d seçimini yapamadı. yabancı bi hoca getirince basarısız olacağını bildiği için mayıs ayındaki seçimi mutlaka ve mutlaka kaybedeceğini anladı. şuan terim konusunu açmadan sadece söylentilerle yürüterek, klubun ileri gelenlerini projeler cok borcların olduğu kayyum atanacağını inandırarak tek basına aday olmak ısteyebılır. sonunda da terimi getirmezse hiç şaşırmam 3 yıl daha agzımıza sıcacak.

kısacası enınde sonunda bu adamı dove dove bıtırmemız gerek

Son düzenleme:
Üst Alt