Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sürekli bir konuşsun lafı dönüyor konuşunca bir şey değiştirebiliyor sanki. Öncelikli motivasyonumuz şampiyonluğu bir şekil almak sonrasında da önümüzdeki seneler için başkanlık makamını işgal etmesini engellemek olmalıdır.

Kendisi için düşüncelerime nötr olmaya başladım iyice.

İlk geldiğindeki faciayı hepimiz biliyoruz konuşmaya gerek yok.
Geçen sene Erden'in destekleriyle güzel kadro, şampiyonluk ve deprem döneminde yaptıkları vs güzel bir intiba bıraktı.

Fakat bu yıl çok pasif duruyor. Şampiyonluğu mu satıyor yoksa kafası mı çalışmıyor anlamadım ama şu an yapması gerekenleri yapmıyor.

Sen münakaşaya girmek istemiyorsan, ağzı çok iyi laf yapan bir yöneticiyi çıkartıp konuşturacaksın. Erden değil bu Erden'i topun altına atmadan başka biri çat çat konuşacak böyle olmaz.

Galatasaray'ın hakkını savunmayan Galatasaray başkanı olamaz.

2 senedir yapılanlar belli rakip 30 tane penaltı kullanmışlar bunların %70'i penaltıyla uzaktan yakından alakası yok.

Erden Timur hariç tek ciddi tepki bile verilmedi tweet atmakla bu işler olmaz yapamıyorsanız istifa edin.

Siz sustukça TFF, MKH, PDFK alayı üstümüze çıktılar.

Artık fikrim değişti adam gibi sert yanıt verene kadar istifa diyorum.

Kendisi pasif onu geçtim, Erden Timur'u da susturdu dinazorlar yüzünden. Al o zaman Fatih Altaylı gibi birini basın sözcülüğüne yaslan arkana.

Bu pasiflikle şirketlerini nasıl yönetiyorsun bilmem ama Galatasaray başkanı korkak olmamalı. 30 milyonluk camianın hakkını koruyamayacaksan kongrede aday falan olma.

Erden Timur yönetimde olmasaydi deseydik, suan adami taraftar düsürmeye calisiyordu bence. O sponsorlar ve maaslara katkilarin altindan bence hep Erden Timur ve onun iletisimi sayesinde baska is adamlari cikar.

Buna kalirsa simdiye 2 kere Kemerburgaza tasinmis olacaktik. Bankalar birligi bankalar birligi demek haric son aylarda bir yarari olmadi bize.

Üst Alt