Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
günlerdir her fırsatta eleştirdim, istifaya davet edilmesi gerektiğini söyledim. bugün yaptığı konuşmalar için kendisine teşekkür ediyorum. yalı çocuğuna kendisinin ve ailesinin ne bok olduğunu hatırlatması, başkanı olduğu kulübün şikeci olduğunu ve bunu hiç bir zaman değiştiremeyecek olduklarını hatırlatması, tüm bu çırpınışların bir koalisyon tarafından kasımpaşa-fb maçını unutturmak için yapıldığını vurgulaması ve tff'nin yeniden istifa etmesi gerektiğini söylemesi. aklımda, içimde ne varsa tek tek cevaplarını verdi. tekrar teşekkürler

Benim fikrim hala değişmedi kendisi hakkında fakat bugün yaptığı konuşma tamamen şirazesini kaydırmış şikecilerin sokakta çevremde sosyal medyada bunu net şekilde görüyorum işte sene başından beri bu tavrı gösterseydi keşke neyse doğruları söylediği için kendisine teşekkür ediyorum şampiyon olup başkanlığı bırakması gerekiyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun Özbek'in Murat Kurum ile arası partisinden bağımsız baya iyiydi yalnız. Florya, Kemerburgaz, GS adası tapularını vs. hep bu adamın bakanlığında çözdü. Yalı çocuğunun engel olamadığı için kudurduğu bir konudur. Geçtiğimiz aylarda yaptığı gibi GS arması önünde GS adına konuşur gibi beyan vermesin yeter. Murat Kurum'u destekliyorsa kendisini bağlar. Rakibin son kale ikiyüzlülüğünden daha samimidir gözümde.

Dursun Özbek'in Murat Kurum ile arası partisinden bağımsız baya iyiydi yalnız. Florya, Kemerburgaz, GS adası tapularını vs. hep bu adamın bakanlığında çözdü. Yalı çocuğunun engel olamadığı için kudurduğu bir konudur. Geçtiğimiz aylarda yaptığı gibi GS arması önünde GS adına konuşur gibi beyan vermesin yeter. Murat Kurum'u destekliyorsa kendisini bağlar. Rakibin son kale ikiyüzlülüğünden daha samimidir gözümde.
adam iyi galatasaraylı hatta yanlıs hatırlamıyorsam kulübe üye ama işte bizim yöneticiler bu siyasilerle ilişkilerin iletişimini iyi yapamıyorlar

images

Üst Alt