Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rte den randevu alabilecek birisi kendisi ama bu hakkını nedense kullanmıyor lakin işin tadı kaçtı seçimlerden sonra randevu alıp bütün pislikleri anlatması lazim

GJ2yc50WAAAnQme

biz koskoca bir spor kulübüyüz ve taraftarlarımız arasında her kesim var, ona uygun davranmalıydı. şimdi bunun üzerinden üzerimize oynayacaktır rakipler ki zaten başlamışlardı.

Amma ve lakin Genel kanının aksine , seçimde imamoğlunu destekleseydi ve kazansaydı emin olun bizim için daha kötü olurdu.

biz koskoca bir spor kulübüyüz ve taraftarlarımız arasında her kesim var, ona uygun davranmalıydı. şimdi bunun üzerinden üzerimize oynayacaktır rakipler ki zaten başlamışlardı.

Amma ve lakin Genel kanının aksine , seçimde imamoğlunu destekleseydi ve kazansaydı emin olun bizim için daha kötü olurdu.
Kurum'la kendisi çok yakın arkadaş o yüzden destekleyebilir bunda abesle iştigal bir durum değil ama o fotoğrafı vermemeliydi anlık bir şey muhtemelen ama her tülü eksi kendi adına.

sen herhangi bir açıklama yapma basın önüne çıkma

perde arkasında inşaat minşaat işleri varsa hallet, yüzümüzü yere eğdirdiğin yetti
Yüzümüzü yere eğdirecek bir şey yaptığını düşünmüyorum. O anlık fotoyu kast ediyorsun belki ama o kendisi açısından eksi. Şike yada o minvalde yüz kızartıcı bir şeyi olmadı sonuçta ona katılmıyorum. Lakin açıklama falan işlerini hitabeti kötü olduğu için yapmamasında yarar var. Lakin yüzümüzü yere eğdirmek değil de durumuna yakışmayan hareket dersek o zaman katılırım sana. Zira Yüzü yere eğdirmek ağır bir şey bana göre.

Dursun camiadan o fikriyle destek bulamazdı zaten. Yarın Dursun gider Mehmet gelir. Burası Galatasaray. Diktatörlük yok bizde diğerleri gibi.

Gs başkanı arkadaşı olsa bile oyunu belli edemez. Çok yanlış bir hareketti
Kişi kendi hür fikirlerini belli edebilir/ edebilmeli. Ama bunun yeri yanlıştı dersen sana katılırım mesela bir ziyarette yada kendi işyerinde olabilir ama GS ile ilgili bir yerde etmemeliydi bu konuda eleştirine katılıyorum yanlıştı verdiği o anlık görüntü daha da yanlıştı.

Yüzümüzü yere eğdirecek bir şey yaptığını düşünmüyorum. O anlık fotoyu kast ediyorsun belki ama o kendisi açısından eksi. Şike yada o minvalde yüz kızartıcı bir şeyi olmadı sonuçta ona katılmıyorum. Lakin açıklama falan işlerini hitabeti kötü olduğu için yapmamasında yarar var. Lakin yüzümüzü yere eğdirmek değil de durumuna yakışmayan hareket dersek o zaman katılırım sana. Zira Yüzü yere eğdirmek ağır bir şey bana göre.
Fotoyla motoyla alakasi yok

Bu adami 6-7 sene once de sevmiyordum hala sevmiyorum

İlk donemindeki otel mevzusu, kardesini yetkili yapmasi bi ton sacma sapan sey

Ozhan canaydin zamaninda soylenmesi gerekeni soyledi hakkinda zaten

Fotoyla motoyla alakasi yok

Bu adami 6-7 sene once de sevmiyordum hala sevmiyorum

Ozhan canaydin zamaninda soylenmesi gerekeni soyledi hakkinda
Sevip sevmemen konusunda bir şey diyemem. Ben de kendisinden çok daha iyi bir temsiliyeti olan başkan olsun isterim. Ben sadece yüzü yere eğdirme kısmına takıldım ki o ağır bir şey, sonuçta bir namussuzluk yapmadı adam yoksa eleştiri olarak yorumuna hak veririm.

Kişi kendi hür fikirlerini belli edebilir/ edebilmeli. Ama bunun yeri yanlıştı dersen sana katılırım mesela bir ziyarette yada kendi işyerinde olabilir ama GS ile ilgili bir yerde etmemeliydi bu konuda eleştirine katılıyorum yanlıştı verdiği o anlık görüntü daha da yanlıştı.
Gs başkanıyken siyasi taraf olmamalı. Bu takımı tutan her görüşten insan var. Siyaset üstü bir oluşumuz

Gs başkanıyken siyasi taraf olmamalı. Bu takımı tutan her görüşten insan var. Siyaset üstü bir oluşumuz
türkiye'deki mevcut sistemde, bir büyük kulüp başkanı hükümete yakın olmak ZORUNDADIR.

bakın bu doğru değildir ama malesef böyle bir zaruret vardır. diğer iki kulübün de, hükumet ileri gelenleri ile yüzlerce fotoğrafı vardır. kongrelerinde asılan bayraklardan tutun da, kulüp üyeliklerine, saray ziyaretlerine kadar.

tabiki tüm takım taraftarları içinde her görüşten insan var fakat yönetim bazında bu ilişki böyle olmak zorunda malesef.

sosyal medyada, çevrenizde, dursun özbek'in ilgili fotoğrafı ile bel altı çalışan fbli arkadaşlarınıza, rambo okan'ın ali koç'tan makas aldığı sekansın fotoğrafını gösterebilirsiniz bu arada. mevzu fotoğraf ise. :)

Üst Alt