Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2. dönemi ilk dönemine göre tarzını değiştirdi. Boş konuşmuyor, gereksiz işlere zaman harcamıyor, geri planda makamın ağırlığını muhafaza ediyor. Şuana kadar kendisini takdir etmemek haksızlık olur.

Transfer dönemi bitip lig gerçek anlamda başlayınca birçok çakal sürüsü ile mücadele etmesi gerekecek kendisine inanıyorum, yolun sonu şampiyonluk olsun.

2. dönemi ilk dönemine göre tarzını değiştirdi. Boş konuşmuyor, gereksiz işlere zaman harcamıyor, geri planda makamın ağırlığını muhafaza ediyor. Şuana kadar kendisini takdir etmemek haksızlık olur.

Transfer dönemi bitip lig gerçek anlamda başlayınca birçok çakal sürüsü ile mücadele etmesi gerekecek kendisine inanıyorum, yolun sonu şampiyonluk olsun.
Suana kadar oyle. Insallah bi sekilde devam eder.

Yapmasi gerekende o, Galatasaray Baskani oyle olur. Yeri geldi mi de isi cozer, agirligina koyar kimse de lafi ustune yorum yapmaz. Bunu bekliyoruz ve istiyoruz.

Evet bugune bakınca 11 Hazirandaki son 2 sandıktaki oy farkı olmasaydı ve Eşref Hamamfield olsaydı diye bir an geçiriyor insan kafasından.

Sezon basinda Esrefi ciddi ciddi isteyenler ciddi olamazlar...

Beklentinin de üstünde oldu belki, ki kisa bir süreci vardi yönetimin... Buna ragmen en azindan buna yakin birseyin olmayacagini zannedenler, ciddi ciddi yillardir yapilan dursun özbek trollemelerine kendilerini kaptiracak kadar zayif bir algilama kapasiteleri var...

Aynen aynen giyinesini bilmeyen penguen baskan...

1.jpg

Dursun Aydın Özbek

1950 Giresun Şebinkarahisar doğumlu... Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu. İTÜ Makine Mühendisliği’nde okurken, İTÜ Spor Kulübü’nde hem üniversite takımında, hem de Amatör 1. Küme’de futbol oynadı. İTÜ Spor Kulübü’nde Futboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak 8 sene görev yaptı. 1974 yılında otomotiv sektörüyle iş hayatına atıldı. Özbek, 1988 yılından beri turizm sektöründe Nippon ve Point Hotel zincirleriyle İstanbul'da; Kimeros ve Mabiche otelleriyle Antalya'da hem yatırımcı, hem de işletmeci olarak faaliyet gösteriyor. Fransızca ve İngilizce bilen Özbek, evli ve iki çocuk babası.
Belli oldu neden fail hareketleri olduğu @Sami Karakoç

Üst Alt