Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rivayete göre florentino perez'in kurmaylarına keşke Mr. Özbek gibi bende başarılı olabilsem acaba bu başarısının sırrı nedir ? Hemen bunu araştırın dediği söylenir.

geçmiş mesajlarda adamı linç etmişsiniz bee :red:
Etmeye de devam edeceğiz Renktaş.

2-3 transfer yaptı diye yaptıklarını unutacak kadar kör taraftar değiliz.
Daha 5 gün önce sahada doğrandık bir numarasını göremedik üstelik rakiplerin dördü de son sürat kollanmaya devam ediyor.

Ben hala kendisinin kulübü bitirme projesi olduğunu düşünüyorum.

Şu an herkes transfer sarhoşu iken umarım yine kulübe döviz üzerinden faiz işletmiyordur.

Taraftarla barışma vakti geldi de geçiyor gerçi daha düne kadar eşrefçi olan tayfadan bunu beklemek de biraz hayalcilik

2017/2018 sezonunda Dursun Baskani indirenler kulübü büyük zarara soktular... Hayvan gibi cüzdanini Galatasaray´in kasasini yaglamak icin kullanan adami resmen döverek gönderip, yillarca sürünmeye mahkum kaldik.

Yildiz felan alinan zamanlar cok oldu ama ben birden bukadar genis bir kadronun bu kalitede kurulmasini daha görmedim. 17/18´de buna benziyordu ama orada bile her pozisyon tam degildi, yedekler zayifti felan...

Tostos başkan yeni antrenman tesislerini tanıtmış. Yine yetersiz ve küçük göründü bana, milletin tesislerinde 10-12 saha oluyor birkaçı kapalı bizde yine üç saha var kapalı yok. Yanlış anlamış da olabilirim ama biraz keyfim kaçtı yalan yok. Kemerburgaz'ın son seviye elit kulüp tesisi olanaklarının bütününe sahip olacağını hayal etmiştim oysa

Bu donem sanirim cok daha dikkatli ilerliyor. Ben yine de acik kapi birakiyorum henuz tam guven olusturmadi bende. Yaptigi tek guzel/onemli sey birkac adim arkada kalip sadece "Baskanlik" yapiyor olmasi ki bunu ozlemistik. Asil mesele kriz aninda nasil davranacagi. O vakte kadar, elestiri hakkimi sakli tutuyorum. Zira, onceki yonetimi baya fecaat idi.

-Alıntı

kendisi 14 eylül çarşamba iş çıkış saatinde zincirlikuyu mezarlığından muhtemelen point hotel'e doğru koşar adım yürürken görülmüş ve çevreden ilgi toplamıştır. zincirlikuyu metrobüs durağının yanında kaldırımdan değil hızlıca yol kenarından uzamıştır... bilen bilir o saatte o 1 kilometrelik yol 25-30 dakika kadar bile sürebilir, akıllı adam yaya gitmeyi tercih etmiş.

W1L.jpg

3rn.jpg

halkın başkanı...

16 Eylül 2022 10:47 · tekgoldenyatan

-Alıntı

kendisi 14 eylül çarşamba iş çıkış saatinde zincirlikuyu mezarlığından muhtemelen point hotel'e doğru koşar adım yürürken görülmüş ve çevreden ilgi toplamıştır. zincirlikuyu metrobüs durağının yanında kaldırımdan değil hızlıca yol kenarından uzamıştır... bilen bilir o saatte o 1 kilometrelik yol 25-30 dakika kadar bile sürebilir, akıllı adam yaya gitmeyi tercih etmiş.

W1L.jpg

3rn.jpg

halkın başkanı...

16 Eylül 2022 10:47 · tekgoldenyatan
aşk adam

Kemerburgaz, florya işlerini halledebilirse tarihin en muthis başkanı olur. Üzgünüm Efsane Ordinaryus Lord Başkumandan Büyük Başkan Ünal Aysal Beyefendi Hazretleri ama durum budur.

Üst Alt