Dursun Özbek: "Bir hayli yüksek zarar söz konusu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Bir hayli yüksek zarar söz konusu"

gebersen ne guzel olur

git kendini gebert serefsiz kopek.. devletin gizli adami degilse bu bende fenerliyim ozaman.
sabotaj ediyor klubu, rezil etti resmen tecavuz etti Galatasarayi

Adamın yanlışlarını, yetersizliklerini yazayım dedim ama bitmek bilmedi, dayanamadım sildim. Her ne kadar iyi niyetli ve yoğun çalışıyor olsa bile yaptıklarıyla fayda değil zarar veriyor başkanlık koltuğunda oturarak. 300m tl harcayıp AL'ye kalma ihtimali düşük bir takım oluşturmak büyük başarı.

Taraftar cefa çekmesini bilir ama enayi ya da mazoşist değiller genel olarak. Kimse ruhsuzlar ordusunun sahada dolanmasını takip etmek, hüsranlara tanıklık etmek, Sabri ve onun gibi daha nice işe yaramaz topçunun yeni alacakları arabalara katkı sağlamak istemiyor. Taraftar söz sahibi değil, müşteri şeklinde bakış açınız varsa bilin ki müşteri kaliteli mal istiyor. İşinizi doğru düzgün yapın ki GK'da yapıcı eleştiriler olsun, stad dolsun.

Ulan yeter artik ana baci düz gidecegim sana cinnet gecirecegiz bu herif yüzünden, ulan nedemek gelirlermiz azaldi , ulan coban baskan, madem öyle neden bu sezon adam gibi transfer yapmadiniz? Cünkü sampiyonlukdan gecmiyormu gelirlerin yükselmesi? hemi sampiyonluk icin takim yaratmiyacaksin hemide avrupaya gidemince gelirlerimiz cok düsüyor diyeceksin.

Ulan sifatina tükürdügüm alay mi ediyorsun insanlara? Hemi boktan bir takim yarat hemide taraftardan yardim bekle, taraftar neden ürün alacak neden stada gelecek ? ruhsuzlari izlemek icinmi. yan pas geri pasla mi heycan yasiyacaklar? bütün iddali takimlara karsi yenildimizi mi izleyecekler? sirf senin cebine bir kac milyon daha girsin diyemi taraftar destek cikacak? sen taraftardan bekledigini taraftar senden bekliyor bir sahmet al capulcu satilmis hirsizlarini yaninada istifa et

Dursun görevdeyken Galatasaray'a 1TL para veren de en az Dursun gibi haindir.

Bugün arkadaşım GS Store'ye girelim dedi; ''sakın girmiyoruz, almayacaksın bir şey'' dedim ve doğru diyorsun diyerek o da yolunu değiştirdi.

Bakkal yönetecek zekası olmayan adam geldi başkan oldu siyaset sayesinde.

Tam Erdogan gibi bu da. 2 yildir ne icin varsin sen orada? Borclari indirmek icin. 2 yildir kim baskan lan? Aynisini AKPliler de yapiyor. 15 senenin hesabini baskalarina soruyorlar

Adamın yanlışlarını, yetersizliklerini yazayım dedim ama bitmek bilmedi, dayanamadım sildim. Her ne kadar iyi niyetli ve yoğun çalışıyor olsa bile yaptıklarıyla fayda değil zarar veriyor başkanlık koltuğunda oturarak. 300m tl harcayıp AL'ye kalma ihtimali düşük bir takım oluşturmak büyük başarı.

Taraftar cefa çekmesini bilir ama enayi ya da mazoşist değiller genel olarak. Kimse ruhsuzlar ordusunun sahada dolanmasını takip etmek, hüsranlara tanıklık etmek, Sabri ve onun gibi daha nice işe yaramaz topçunun yeni alacakları arabalara katkı sağlamak istemiyor. Taraftar söz sahibi değil, müşteri şeklinde bakış açınız varsa bilin ki müşteri kaliteli mal istiyor. İşinizi doğru düzgün yapın ki GK'da yapıcı eleştiriler olsun, stad dolsun.

İyi niyetli mi ? Kaç tane yalan söyledi bu adam ?

Sıfatına sıçtığım. Sana tek kuruş yok. GSBonus dahil her şeyi kapattım. Sen olduğun için yok. Ne zaman adam gibi biri gelir o zaman yine elimizden geldiğince destek vereceğiz. Damlaya damlaya göl olur Dursun Paşa.

Taraftar para vemiyor diye ağlarken nedenlerle ilgili sadece cezayı söylemesi harika.
Taraftar senden tiksiniyor o yüzden gelirler düştü şeklinde cümleyi kurabilse dahi kürsüye kadar aklında tutabilecek bunakta olmayınca dursuncuğa gün doğmuş

Fenerliler Aziz yildirima kurban olsunlar adam serefsizin önde gideni olsada en azindan birseyler yapiyor fener icin. Bizimki hemi bilmem ne hemide hirsizin ve yalancinin önde gideni. Okadar yil fenerlilerle alay ettik ama basimiza daha büyük bir bela geldi

Buzz Spor‏ @buzzspor
Dursun Özbek, kendi cep telefonun sosyal medyada yayılmasından dolayı bazı üyelere tepki gösterdi. [Skorer]

Buzz Spor‏ @buzzspor
Gece 3'lerde telefonun çaldığını söyleyen Dursun Özbek, divan kurulunda bu duruma isyan etti.

Boykota devam.Bu hain gidene kadar kulüp için kuruş harcamayın.Hain başımızdayken kuruş harcayan taraftarda haindir.Seve seve gideceksin hükümet yanlısı hain...:mad:

Sen ve o fosillesmis saz arkadaslarin varken benden zirnik çikmaz Dursun efendi.
Para mara yok, yapraami alirsin!

Klubun anasini dicktin. En son bu kadar zarari Unal Aysal doneminde aciklamistik. Sonuc= 2 sampiyonluk + CL ceyrek final ve sayisiz kupalar

Bu kadar zarar edip elde avucta tutulan bir tane basari yok.

Üst Alt