Dursun Özbek: "Bir hayli yüksek zarar söz konusu" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Bir hayli yüksek zarar söz konusu"

YORUMCU MUSUN SEN ZARAR YÜKSEK DİYORSUN ALLAHIN MANYAĞI.

Sportif başarı olmadan nasıl döndüreceksin kulübü. Alenen dalga geçiyor millet ile.

Ben yaptim o zarari zaten, ulan calisanlarin sana bu kadar zarar ettirse kusura bakma patron kur cok artti destek istiyorum dese ne yaparsin ??? Kovarsin dimi !!! O zaman sektör git,destekmis,vereceğiz sana desteği bekle az kaldı.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen orda oldugun surece gelirler hep dusecek.

Taraftar senin gitmeni bekliyor.

Senin gibi capsiz yalanci birinin GS baskanlik koltugunda oturdugunu gormeye artik tahammulumuz kalmadi.

Anla artik gelirler sadece sen S...r olup gidersen artar!!

Kur diyenin agzina islak sopayla vururum bak dursun malindan baslayacam heralde. Lan embesil lan is bilmez herif adamlar borclari tlye cevirirken bunu akil ettilerde cevirdiler. Geldigindrn beri yuksek faizden doviz kredisi aliyorsun. Oyuncularin maaslari kur artisindan ucmasin yil basi hesap yil sonunda dogru ciksin diye her sene basi kur ne ise orada duruyordu ne yaptin beyni olmayan adam geldin gelir gelmez ilk sozlesmede bu maddeyi deldin.
Beynin yok bari git is bilen para yonetiminde uzman kim varsa ver 1milyon lira maasta -60 70 milyoblari kurtar bunuda mi biz soyleyelim salagin evladi. O kadar beynin yok ki. O kadar hainsin kankanin kulubu diye kasimpasaya sponsor oldun lan. 3 ay sozlesmesi kalan adama 2,5 milyon euro verdirdin 6ayi tamamlamadan surgune gonderdin 3,25 milyon euro duz hesap 10 trilyon sadece buradan soktun 6 ayda lan gerisini salla

aslında zarar 240 değil 260 milyon. dursun 20 milyon tl futbolculara kesilen cezayıda alacak olarak göstermiş, sanki tahsil edebilecek. adam tam bir bakkal kafasında. uyanık dırsun

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Galatasaray bu cezayı almış; belki en çok ihtiyacı olduğu günde Galatasaray'a verilen destek çekildi. Yönetim olarak en azından bu sene böyle bir şey yaşamamamız lazım. Kötü günde, iyi günde her şartta Galatasaray'ın yanında olmamız gerektiğini düşünüyorum..."

Bizim Galatasaraylılığımızı kimse sınayamaz. Biz hiç kimseye benzemeyiz. Yarattığın rezil şartlara neden destek olacakmışız! Sana destek verelim ve Aziz Yıldırım gibi 20 sene başımızda kal. Fenerbahçelilerin en büyük yanlışı burada. Duygusal davranıp maddi yönden kulübü besliyor, Aziz kendi cumhuriyetini oluşturuyordu. Ama son bir senedir onlar da uyandı. Stadları bomboş.

Biz hiçbir zaman böyle olmadık. Bir sene kombine almayınca, alışveriş yapmayınca Galatasaraylılığımıza laf gelmez. İçi boş laflara karnımız tok. Mağazalara zaten gitmiyorum. Telefonla alışveriş için aradıklarında Dursun Özbek gitmeden beni aramayın diyorum.

Ulan bu herifin çıkardığı bileklik kampanyası bile kendi gibi b*mb** çıktı. Üretimi aşırı maliyetli ve dolayısıyla az kârlı diye okumuştum... Ne biçim insansın sen yahu

Tuzuk ne oldu ya 2016 mart doneminde oyle tuzuk hazirlayacam baskanlar borclu birakamatacak laflari ne oldu. Sendeki yalanin kuyrugu 10 km

Üst Alt