Dursun Özbek, Erken Seçim Kararı Almaya Hazırlanıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Erken Seçim Kararı Almaya Hazırlanıyor!

ben zaten olumlu bişey yazdın demedim, birine yazarken diğerine yazmadın dedim, bu samimiyetsizliktir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sneijderi konuştuğunun elestirdiğinin 10 da biri hatta daha da fazlası 20 de biri kadar Dursuna laf edememiş bir adamsın. Kendine göre paçalarından elitlik akabilir ama bana göre her türlü samimiyetsizlik akıyor paçandan.

Sneijder de Sneijder. Sanki adam ocağını söndürdü hayatını kararttı. Paragöz falan dediniz bir de hepinizi göt etti ya orası ayrı bi komedi. Insan mahcup olur özür diler yanıldım falan der ama bu da yok çünkü nerde o yüz.

sent via GSC

Engellemeye gerek görmüyorum, iyi oluyor arada stres atıyorum.

Umursamıyorum diyor, bir şakaya bile sinirleniyor, göründüğü kadar elit değilmiş yani.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Hala daha para pul ile karşısında ki insanı aşağıladığını düşünüyor, halbuki böyle yapan insan kendisi aşağılıktır. Belli yaptığından utanmıyor bari seni yaradandan utan, sonuçta seninde arkana pamuk tıkılacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

yok hocam pamuk biz fakirlere, onunkine şampanya şişesi tıkacaklar.

Eğer erken seçim kararı alınır ve Özbek aday olur ve de kazanırsa artık liseliler kendileri kombine alır, forma alır, ürün alır, digitürk alır. Kendileri çalar oynarlar; 1000 kişiyle maça çıkarlar. Şahsen tek bir maçını izlemem.

Ama yineliyorum. Suç Özbek'te değil. Karşısına aday çıkaramayan genel kurulda. Koca kurulda bir tane delikanlı yok ki "sen ne yapıyorsun Dursun" diyecek. Diyenler de ya fazla sesini çıkarmıyor ya da destek görmüyor.

Fenerbahçe bile Aziz Yıldırım'dan kurtulmuşken biz Dursun'dan kurtulamıyoruz.

burdan taa 2 sene önce ne yazmisdim sen rezil olup gidiceksin yazmisdim
burda bunu savunanlar oldu ama
adnan polat gibi bunuda kimse hatirlamicak benim gözme adnan polatdan bile basarisiz bi kisi öylede böylede gidiceksin seni hatirliyanlar rezil bi yönetim seklinin oldugunu hatirlicaklar visyonsuz herif

burdan taa 2 sene önce ne yazmisdim sen rezil olup gidiceksin yazmisdim
burda bunu savunanlar oldu ama
adnan polat gibi bunuda kimse hatirlamicak benim gözme adnan polatdan bile basarisiz bi kisi öylede böylede gidiceksin seni hatirliyanlar rezil bi yönetim seklinin oldugunu hatirlicaklar visyonsuz herif
Renktaş hâlâ gizliden savunanlar var. 1-2 transfer yapsa da büyük başkan diye övebilsek diye pusuda bekleyenler var.

sent via GSC

Renktaş hâlâ gizliden savunanlar var. 1-2 transfer yapsa da büyük başkan diye övebilsek diye pusuda bekleyenler var.

sent via GSC
Şimdi Can Dursun o kadar mübarek bir adam ki, paraya kıyıp iyi oyuncu alsada onca rezilliğe rağmen dönüp yalayacaklar var, onu yapmayıp ucuz vasat oyuncu alsada dönüp yalayacaklar var

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Şimdi Can Dursun o kadar mübarek bir adam ki, paraya kıyıp iyi oyuncu alsada onca rezilliğe rağmen dönüp yalayacaklar var, onu yapmayıp ucuz vasat oyuncu alsada dönüp yalayacaklar var

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Adamı borç ödüyor diye savunuyorlar yav daha ötesi var mı:D

O geldiğinden beri borç ne kadar artmış falan umurlarında değıl anlaşılan.

sent via GSC

Üst Alt