Dursun Özbek: "Fatih hocayla görüşmedik" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Fatih hocayla görüşmedik"

eger boyle bir durum olusursa taraftar ilk haftalardaki gibi destege devam etmeli

bu sene sampiyonuz

ts, bjk, basak deplasmanlarinda yenilmek kabul edilebilir(ezilmek yakismadi tabi)

3 mac degil 34 maclik 1 lig oynuyoruz

bu derbilerin telafisi var

tudor kalacaksa ilk 7 haftadaki havamiza donmemiz gerek

o havaya donersek ligin devre arasi geldigibde 6-7 puan fark atmis olabiliriz

eger boyle bir durum olusursa taraftar ilk haftalardaki gibi destege devam etmeli

bu sene sampiyonuz

ts, bjk, basak deplasmanlarinda yenilmek kabul edilebilir(ezilmek yakismadi tabi)

3 mac degil 34 maclik 1 lig oynuyoruz

bu derbilerin telafisi var

tudor kalacaksa ilk 7 haftadaki havamiza donmemiz gerek

o havaya donersek ligin devre arasi geldigibde 6-7 puan fark atmis olabiliriz

Eğer Tudor kalacaksa Akhisar maçında yuhalanacak bu çok açık.Tudor un verilecek olan bu tepkiye nasıl yaklaşacağı da önemli.Zirve ile puan varkı 1,bu maçtan da 1.5 puan aldık gibi açıklamalar yaparsa sıkıntı büyür.

Son düzenleme:
Bu saatten sonra tudoru desteklemek takımın 4. olmasını desteklemek demektir o kadarını yazayım. İkinci yarı derbilerin hiçbirini kazanamayacağı gibi bursa kayseri gibi dişli takımları da yenemeyeceği için 4. olmak garanti gibi birşey. İnişli çıkışlı gideceği için ve taraftar kendisinden nefret ettiği için hiçbir zaman havaya da giremeyecek takım. Beşiktaşa trabzona başakşehire fenere karşı tarihin en rezil futbollarını oynatan adama destek falan vermem ben geçin o işi.

Akhisar maçında Tudor, Belhanda ve Muslera yuhalanacak o zaman.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim'in Igor Tudor'un yerine sarı-kırmızılı takımın başına geçeceği iddialarına yanıt verdi. Dursun Özbek, NTV Spor'dan Evren Göz'e yaptığı açıklamada "Ankara'ya gidiyorum. Çok sevdiğim bir kardeşimin düğün programı var seyahatim onun için" dedi.

Dun toplantinin neden sali gunu olacagi ile ilgili bir baslikta size uyeler arasindaki whatsapp grubunda onceden planlanmis ozel bir isi oldugunu soylemistim gerekce olarak

bakin gordunuz ,hatta sehir disi da demistim , yukarida bugun ne oldugunu kendisi de aciklamis

Son düzenleme:
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim'in Igor Tudor'un yerine sarı-kırmızılı takımın başına geçeceği iddialarına yanıt verdi. Dursun Özbek, NTV Spor'dan Evren Göz'e yaptığı açıklamada "Ankara'ya gidiyorum. Çok sevdiğim bir kardeşimin düğün programı var seyahatim onun için" dedi.

Dun toplantinin neden sali gunu olacagi ile ilgili bir baslikta size uyeler arasindaki whatsapp grubunda onceden planlanmis ozel bir isi oldugunu soylemistim gerekce olarak

bakin gordunuz ,hatta sehir disi da demistim , yukarida bugun ne oldugunu kendisi de aciklamis

ne yapalim yani

Demek gorusmediniz

cc0ff130d7e6f1126c33a2c436d1f509--ben.jpg

Eğer Tudor kalacaksa Akhisar maçında yuhalanacak bu çok açık.Tudor un verilecek olan bu tepkiye nasıl yaklaşacağı da önemli.Zirve ile puan varkı 1,bu maçtan da 1.5 puan aldık gibi açıklamalar yaparsa sıkıntı büyür.
O 1,5 puan söylemi tam fiyasko. Sen büyük maçlarda 5:1 3:0 yeniliyorsan 4 puan kaybetmiş oluyorsun.
Ikili averajı direkt rakibe veriyorsun.
Bunu o hırvata birisi anlatsın.
Buradan ben bunu düşünüyorum o teknik heyette yönetimde kimse düşünmüyor...

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

4 puan demek dogru olmasa da puan esitligindeki avantaji puan esitligi yasayabilecegin takima farkli maglup olarak kaptiriyor oldugun ve bu acidan diger kucuk denilen maclardan farkli oldugu bir realite

6 puanlik mac sacmaligi sehir efsanesi ama bu son yazilan gercekligi olan bir detay

Üst Alt