Dursun Özbek, Kulübün Hisselerine Bloke Koydurdu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Kulübün Hisselerine Bloke Koydurdu

Parayi hemen istemek ile hisselere bloke koydurmak arasinda fark var , borclar kanununu incelerseniz, bunun bir talep degil tedbir oldugunu anlarsiniz

kurumlara verilen sahsi borclar icin teminat mektubu, ipotek ve benzeri tazminat imkani saglayan araclar kullaniriz

bunlardan her birinin kullanim yeri ve amaclari farkli olmakla birlikte kurumlarin en tercih edecekleri yontem hisse senetlerine bloke koydurulmasidir

cunku bir arazileri ipotek konusu olmamis olur , herhangi bir alacaklari temliklenmemis olur yahut teminat mektubuna masraf odenmemis olur

klubun hisseleri su an zaten bir gelir kaynagi degil , surekli zarar eden bir sirketiz , bu yuzden adam kendi parasi icin bir talepte bulunmamis , yonetimden ayrilinca finansal guvenceler arasindan klubun de en isteyecegi yontem ile alacagini teminat altina almis

allah askina kisilerden bagimsiz soyluyorum , biraz bilerek yorum yapalim lutfen
Bravo sinan... :) Ama son cümleni yine sacma buldum af edersin.
Bizim millet her konuya araştırmadan bilmeden çene çalmasını sever genellikle maalesef.

Haberin doğruluğu bile tartışılır üstelik. Resmi kaynak değil sonuçta.

Galatasaray caldi parayi kendi parasi olarak gösterip bir nevi kara para akliyor. Bu yetmiyormus gibi kücük cocuk gibi yeni yönetime bilerek zor durumda birakmak istiyorki basarili olamasinlar ki sözde mayisda kurtarici olarak geri dönmek istiyor. Umarim ne idari nede maddi yönden ibra olur gecmis dönemi

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

3 sayfadir okuyorum , ve finansal araclari ve bunlarin hukuki alanlarina hakim olunmadan yazilan bir cok anlamsiz mesaj var , karsiliklari yok cunku icinde bilgi yok

futbol bir yorumdur , yani ben gomis eren derim oteki sinan oynasin der , mac baslamadan hepsi herkese gore dogrudur , hatta bittiginde de digerinin dogru/yanlisligini olcecek tarti yoktur

ama hukuk , finans , hatta bazi basit terzilik , demir ustaligi gibi seyler bile ancak bilerek uzerinde yorum yapilacak islerdir

yani fen bilimlerinden konusurken burada biri suyun deniz seviyesinde aslinda 60 derecede kaynayacagini iddia etse ve 3 sayfa bunun olabilitesi ile ilgili yorum okusak nasil sacma olacaksa , bu baslik da ayni sekilde sacma sapan mesajlarla dolu

Galatasaray caldi parayi kendi parasi olarak gösterip bir nevi kara para akliyor. Bu yetmiyormus gibi kücük cocuk gibi yeni yönetime bilerek zor durumda birakmak istiyorki basarili olamasinlar ki sözde mayisda kurtarici olarak geri dönmek istiyor. Umarim ne idari nede maddi yönden ibra olur gecmis dönemi

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Mesela son mesaj diye bundan ornek vereyim , arkadas bana kirilmasin ..

yonetmi bilerek zor durumda birakmak : niye mesela ? Hisselere bloke koydurmanin mevcut yonetimin para akisina bir etkisi mi vardir ? Mesela yonetimin kalan hisseleri halka arz gibi bir dusuncesi var da dursunun blokesi buna engel mi oluyor ?

Ya da basarili olmamalarini istemenin dursun un hisselere blokaj koydurmasi ile baglantisi ne ?

hic sevmedigim su dursun un hamlesini konusuyorum ona yanarim

zamaninda aysal icin de GS uzerinden para kazandi diye furya baslatmislardi , adam aldigi paraya hisseyi ayni fiyatla devretmisti oysa ki

neymis , elinde oldugu surede hisseler artmis azalmis falan filan da oradan geliri olmus , eee size ne ? Adama hisseyi vermissin , o da sana aldigi fiyattan iade etmis , onda rehinkenki kazanc ve kayip elbette adama yazacam

bunu bile aysal i yipratmak icin kullanmislardi , bir kisi de "siz ne cahil cahil konusuyorsunuz" dememisti , aysal dan nefret eden bana kalmisti onu da soylemek

Parayi hemen istemek ile hisselere bloke koydurmak arasinda fark var , borclar kanununu incelerseniz, bunun bir talep degil tedbir oldugunu anlarsiniz

kurumlara verilen sahsi borclar icin teminat mektubu, ipotek ve benzeri tazminat imkani saglayan araclar kullaniriz

bunlardan her birinin kullanim yeri ve amaclari farkli olmakla birlikte kurumlarin en tercih edecekleri yontem hisse senetlerine bloke koydurulmasidir

cunku bir arazileri ipotek konusu olmamis olur , herhangi bir alacaklari temliklenmemis olur yahut teminat mektubuna masraf odenmemis olur

klubun hisseleri su an zaten bir gelir kaynagi degil , surekli zarar eden bir sirketiz , bu yuzden adam kendi parasi icin bir talepte bulunmamis , yonetimden ayrilinca finansal guvenceler arasindan klubun de en isteyecegi yontem ile alacagini teminat altina almis

allah askina kisilerden bagimsiz soyluyorum , biraz bilerek yorum yapalim lutfen

Dediklerinin hepsi doğru. Biz taraftarlar kulübe şirket gözüyle bakmadığımız sürece bu haberlere tepkilerimiz büyük olacak.

Söylediğim saçma olabilir ama başkanların kulübe para akışını sağlamak için borç vermesinin önüne mutlaka geçilmeli. Ancak böyle bir yasak olursa da zaten hiçbir Galatasaray Sevdalısı! başkan olmaz. Benimki de laf.

Beşiktaş yıllardır belini doğrultamadı. Şimdi Fikret Orman ne yapıyor belli değil. Aziz Yıldırım'ın mayıs ayında gitmesi yüksek olasılık. Gidince ortaya neler çıkacak sürpriz. Özbek'in daha teri soğumadan çıkan haberlere bakın. Olan köklü kulüplere oluyor.

Tam bir Galatasaray düşmanı hain. Benden sonrası tufan diyen kim varsa gün yüzü görmesin.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun bu tipiyle hayatta yapamayacağı reklamı yaptı.

Verdiği paradan kat be kat marketing ve sportif zarar verdi.

Ne yüzle parasını isteyecek acaba?

Hani para çoktu Riva ve Florya'dan para gelecekti. Dursun'un o paraları nereye harcadığını bilmiyoruz. Kafasına göre iş yapmasaymış. Vermeseymiş yallah başka kapıya.

Yanlışım veya eksiğim varsa düzeltin
342 milyon riva
58 milyon Bruma(şimdilik)
46 milyon Telles(şimdilik)
30 milyon Burak
20 milyon bileklik
20 milyon Ambarat
10 milyon Semih
20 milyon unuttuklarım olsa

Diğer gelirleri saymadan sadece futbolcu+Riva satışından kasaya 546 milyon tl girmiş ve üstüne kendisine 90 milyon borçlanmışız+ toplam borcu da bilmem kaç milyon daha arttırmış.

Üst Alt