Dursun Özbek Sinirden Ağladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Sinirden Ağladı!

ayyy kiyamam.

Hadi lan ordan. Beynine tükürdügüm. Biz her gün agliyoz lan senin baskanlik yaptigindan beri, hiyar agasi.

Ah canımm ağlamışmışta.Taraftarın 2 senedir anası ağlıyor.Haysiyetsiz herif o kadar çöp oyuncuyu al arazileri peşkeş çek sonra mağdur edebiyatı yapıp ağlamaya başla bizde çok yedik.

Dediklerinin doğru oldugunu kabul edelim. Demek ki futbol kulübü yönetimi hakkında hicbirşey bilmiyorsun baskan. Israr etmeye gerek yok, Galatasaray'ı seviyorsan burada bırak, daha fazla rezil etme.

Herkes ayağını denk alacak ve yaptığı hataların cezasını çekecek. Burası Galatasaray kulübü. Kimsenin babasının çiftliği değil

Evet ayağını denk al ve Galatasaray'ın bir çiftlik olmadığını anlayarak cezanı çek ve DEFOL GİT.

O da uzuluyordur illa ki , kimsenin hosuna gitmez bu durumla anilmak ama ne yapabilir ki su an

bu da bir gercek malesef , cok kotu yonetiyor

Arkadaşım bu ülkenin çoğunluğu gibi çok basit ama hiç birinizin bilmediği bir yöntem var.

İstifa edecek. İstifa etmek ayıp değildir, aksine bir kişinin gururlu olduğunu gösterir. Ama bizim ülkede istifa eden sayısı 1 milyon da 1 fln.

Arkadaşım bu ülkenin çoğunluğu gibi çok basit ama hiç birinizin bilmediği bir yöntem var.

İstifa edecek. İstifa etmek ayıp değildir, aksine bir kişinin gururlu olduğunu gösterir. Ama bizim ülkede istifa eden sayısı 1 milyon da 1 fln.

Istifa sacma bir sey , basarisizligi realize etmektir istifa , gorev suresi sonunda yeniden aday olmamak dersen ona katilirim cunku verilen sureyi iyi degerlendiremedigin nettir artik

o yuzden surekli 2018 e dek bekleyecegiz diyorum , hosuma gittiginden degil , ben sen icin istifasi olumlu ama empati yap , 2 sene guvenip bir hisseye yatirim yapsan ve dusse hissen , 1 sene daha bekleme sansin olsa kabullenir misin ?

bazisi kabullenir bazisi savasir , baskan gladyator gibi savasiyor

Puhahaha aynen gladyator gibi savasiyor. Bu kafa yapisi oldugu surece bu kulupten bir bok olmaz. Bunu secen adamlaein kafasi bu

Istifa sacma bir sey , basarisizligi realize etmektir istifa , gorev suresi sonunda yeniden aday olmamak dersen ona katilirim cunku verilen sureyi iyi degerlendiremedigin nettir artik

o yuzden surekli 2018 e dek bekleyecegiz diyorum , hosuma gittiginden degil , ben sen icin istifasi olumlu ama empati yap , 2 sene guvenip bir hisseye yatirim yapsan ve dusse hissen , 1 sene daha bekleme sansin olsa kabullenir misin ?

bazisi kabullenir bazisi savasir , baskan gladyator gibi savasiyor

Ee tamam başarısızlık ayıp bir şey mi? Başarısız olduysan çıkar kabullenir istifa edersin.

Başarısızlığı ısrarla devam ettirmek mi şerefsizliktir, yoksa başarısızlığı kabul edip istifa etmek bir erdem midir? Yoksa her ikisi de mi?

Son senemde toparlarim dusuncesinde sanirim

ben senin dusuncendeyim , yani keske gitseler ama empati yapiyorum , belki ben de kabullenemezdim

Üst Alt