GSC Haber - Dursun Özbek: "Zorbay Küçük ve Alper Ulusoy, siz Galatasaray'dan ne istiyorsunuz?" - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Zorbay Küçük ve Alper Ulusoy, siz Galatasaray'dan ne istiyorsunuz?"

Olay budur ama işte başkan yerine Galatasaray muhabiri bu şekilde konuşuyor :red:
GS baskani Sivas'in hocasi muhatabim degil dedi iste. Daha ne desin? Ben bu toplantilarda niye agzindan kopukler sacarak herkese racon kesilmesi gerektigi dusuncesi olusuyor onu merak ediyorum. Toplantiyi izlemedim ama ilk mesajdaki aciklamalari okudum. Bence guzel uyari olmus, bu algi, manipulasyonlar ve cifte standartlara dur denmezse isler baska noktaya gidecek denmis kisaca.

Sabahtan akşama kadar hakkın yeniyor, halen çıkıp edebiyat yapıyorsun. Kulübün hakkını korumak böyle boş lafla olmaz, Kadir Çetinçalı gerçekten GS taraftarının duygusunu yaşamış ve yaşatmış. Bu şekilde hissetmeyenlerden hayır gelmez, hiç laf kalabalığı yapmasınlar. Zehir zemberek konuşmalarına gerek yoktu ama çıkarıp 8-10 tane görüntü paylaşsalar, rakip takımların hocalarına, topçularına, başkanlarına ayağınızı denk alın, maçları sattığınızı biliyoruz, bize başka fb'ye başka top oynuyorsunuz minvalinde görüntüler eşliğinde gönderme yapsalar bakın hepsi nasıl tutuşuyordu.. Sadece fb maçlarına özel stoperde oynatılmış topçuları ifşa etseler, maçına göre taktik değiştiren, bizim maçlarda 11 kişi topu arkasına geçip fb maçında arkayı hangar gibi boşaltan takımlardan kesitler sunsalar, birçoğunun eli ayağına dolaşacağına eminim. Bize verilmeyen fb'ye verilen penaltılar, bize çalınıp onlara çalınmayan ofsaytlar kabak gibi sunulsaydı, VAR incelemesinin 8 saniye sürdüğünü söylemek yerine, bunları da çıkarıp çarşaf çarşaf kanıtıyla gösterselerdi o zaman belki birileri tedirginlik duyardı. Ama sırf tepki üzerine oraya zoraki çıktıkları için ben zaten bundan fazlasını beklemiyordum. Fikri hür vicdanı hür Galatasaray'dan, siyaset sus deyince susan Galatasaray'a geçmişiz, halen çıkıp yok Süleyman Seba, Can Bartu centilmenlik anlatan ılık ılık adamlarla uğraşıyoruz.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eger kanitin yoksa oyle ithamlarda yonetim duzeyinde bulunmak bizi zor duruma dusurur. Taraftar soyler ve o ithamlarda kolayca bulunur ve hepimiz zaten supheleniyoruz, eminim yonetimdekiler de supheleniyordur ama kanit olmadan bir sey diyemezler, infial yaratir.

Eger kanitin yoksa oyle ithamlarda yonetim duzeyinde bulunmak bizi zor duruma dusurur. Taraftar soyler ve o ithamlarda kolayca bulunur ve hepimiz zaten supheleniyoruz, eminim yonetimdekiler de supheleniyordur ama kanit olmadan bir sey diyemezler, infial yaratir.
Karşı tarafın yöneticileri devamlı bize desteksiz sallayıp durdu 2 senedir, infial falan olmadı. Zaten açık açık söylemekten ziyade bir nevi gönderme şeklinde yapmak lazım. Onu öyle bir söyleyeceksin ki, direkt itham gibi olmayacak ama herkes ne olduğunu anlayacak.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20 milyon Galatasaray taraftarı Galatasaray'in haklarını koruyamiyorsa 3 tane yöneticide koruyamaz, o yüzden yöneticileri Galatasaray'in haklarını koruyamiyorsunuz diye eleştirmenin hiçbir manası yok.

bazı arkadaşların ısrarla anlamadıgı birşey var,bugun erinç bilicanda söyledi sen 11 defa acıklama yapman gerekirken 12.de acıklama yapıyorsun konular birikiyor ve önemini yitiriyor

bu kulüp sene başından beri sahipsiz çokmu zor her mactan sonra yada okadar olay oldu her olaydan sonra çıkıp konuşmak

böyle senede 2-3 defa cıkıp konuşursan bunun adı yöneticilik olmaz avrupada olur belki ama bizim ülkede olmaz

Canli yayin da küfür veya hakaret etmeleri beklenmiyor tabiki

Ama daha önce yapilan aciklamalar daha sert oluyordu

Erden timur bana göre gelmis gecmis en iyi yöneticilerden biri ama ne yazik ki camia dan gereken destegi alamadi

Bu kadar kendini geriye atmasinin sebebi bana göre kisisel is hayatiyla ilgili bir durum oldugunu düsünüyorum

Rakip camia dan adamin özel hayatina dokunacak kadar saldirilar vardi,bununla alakali birseyler var bana göre cünkü aspor’a ciktiktan sonra her türlü saldirdilar

Bu ayip camia’nin ayibidir

Hic bir sekilde adamin arkasinda duramadi koskoca camia,neymis secilen degilmis

Secseniz nolur sacma sapan adamlari fenerlisi besiktaslisi fransizca biliyor diye secildi yillarca

Teşekkürler yönetim.
zorbay ve alper ulusoy tetikçilerine bugün hemen görev verilmiş.
Fenerasyon hata yaptıkları için 1-2 hafta dinlendirecekti belki ama dünkü toplantıdan sonra gerek yok diyip hemen görev verdiler.
Kayseri maçında yine aleyhimize karar verilir zaten.
Bu sezon Şampiyon olamasak baş sorumlusu bu yönetimdir.
İstifa etsinler diyeceğim ama zaten gidiyorlar.

20 milyondan çok daha fazlası.

Ayrıca ne yapabiliriz mesela ? Boykot falan gibi saçmalıklar dışında ?
Yonetim ne yapabilir ? Ligden cekiliriz deseler serefsizler memnun olur zaten.
Taraftarin tamami yonetimle birlik olmali ve sosyal medya uzerinden hem federasyona hemde siyasetcilere yapilabilecek maximum baski yapilmali. Bu ne kadar etkili olur bilmiyorum ama baska da yapabilecek birsey yok.

Üst Alt